Een groot feest 'samen met u' rm mn filTl IT IT IT II Mllll II De derde ronde KNVB beker bereiken is voor een club als SV Urk toch wel uniek. Ook zal deze wedstrijd live op televisie te zien zijn en dat is in de historie van onze club ook nog nooit voorgekomen. Uniek om dus bij deze wedstrijd te zijn. Om in deze ronde het grote Ajax te mogen ontvangen is natuurlijk helemaal bijzonder. We heten onze gasten uit Amsterdam dan ook hartelijk welkom op Sport park 'De Vormt'. De directie, bestuur, technische staf en spe lers van Ajax, die wellicht voor het eerst op Urk zijn, wens ik een aangenaam verblijf toe. Ook de scheidsrechter van vanavond met zijn assistenten, wens ik veel succes om deze bekerwedstrijd in goede banen te leiden. Zo'n bijzondere wedstrijd brengt veel organisatie en uitvoering met zich mee. Werk dat allemaal door vrijwilligers gedaan moet worden. We heb ben de afgelopen weken nooit tevergeefs een beroep op hen gedaan en ik wil allen dan ook hartelijk danken voor de vele vrije uurtjes die ze hier in hebben gestoken. Ons sportpark is omgetoverd in een heus stadion, en ik hoop dat de vele toeschouwers mogen genieten van de ambiance, mooi voetbal en veel sportieve strijd. Als club hebben we alles gedaan wat in ons ver mogen lag om u als gasten de gelegenheid te geven om deze wedstrijd mee te mogen maken Ook willen we alle instanties, waaronder met name de gemeente, dank zeggen voor hun medewerking en het meedenken om hier een feest van te maken. Veiligheid staat hierbij hoog in het vaandel en ik hoop dat u begrip kunt opbrengen voor enkele maat regelen die wij moesten treffen om die veiligheid te waarborgen. Deze wedstrijd is een mooie beloning voor onze technische staf en selectie, die door keihard werken dit resultaat wisten te bereiken. Een wedstrijd die, ongeacht de uitslag, voor altijd in hun geheugen gegrift zal blijven. Ik spreek de wens uit dat u een mooie avond voetbal voorgeschoteld krijgt en dat u als toeschouwer onder de indruk bent geraakt van ons mooie dorp Urk en ons sportpark. Een dagje Urk is zeker aan te bevelen, 's Morgens een mooie stegentocht door oud-Urk, een bezoek aan ons museum, daarna een visje eten, om vervolgens een competitiewed strijd van SV Urk te bezoeken. U bent van harte welkom op Urk, in ons mooie dorp. En je weet het maar nooit, de bal is rond... Misschien tot de volgende ronde, maar laten we eerst hier van genieten. G.A. Meun voorzitter SV Urk Dit programmaboekje is een uitgave van: Uitvoering: GBU grafisch compleet - www.gbu.nl GBU in opdracht van SV Urk Redactie: Klaas Ras en Jacob Snoek Vormgeving: Erik Dijk Foto's: Petra Kaptijn, Ritske Brouwer, Jacob Snoek, Lub Post, Luuk Schudde, Ajax. Oplage: 4,250 stuks Accommodatie SV Urk: Sportpark De Vormt Vormtweg 7d - Tel. 0527-680780 - www.svurk.nl

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2014 | | pagina 3