öeste Ajacieden, 4 DE AFTRAP Hartelijk, welkom in de ArenA bij Ajax - Go Ahead Eagles. Terwijl ilc dit schrijf, zjn we onderweg terug uit Barcelona Wat over heerst, is toch wél teleurstelling, ook cü was bekend hoe de verhoudingen lagen. Dat je zo'n wedstrijd verliest, oké, maar het gaat om de manier waarop. Hér gaat er om hoe je je op het veld manifesteert. Ik kan me de woede bj Frank dan ook voorstellen. In het tweede deel van de wedstrijd zagen we gelukkig een ander en dus beter Ajax dan aan het begin. Ik verwacht dat daarop wordt voortgeborduurd. Dat zullen we straks kunnen zien. We willen met alleen nationaal, maar ook internationaal aan de weg timmeren. Dat Paris Saint-feermain vlak voor tijd nog scoorde op Cvprus kun je als gunstig en als ongunstig uiteggen. Wj willen tweede in de poule worden, wat dat betreft had die late goat van Cavani niet moeten vallen. Maar als je APOEL als concurrent ziet, voor de derde plaats die recht geeft op een plek in de UEFA Europa League, dan is het natuurlijk beter dat PSG uiteindelijk won. Ik ben heel benieuwd naar het verdere verloop in deze poule. Zelf ben ik natuurlijk ook met andere dingen bezig dan wat er op het veld gebeurt. Sponsoring bjvoor- beeld. Het is de bedoeling en de verwachting dat we voor I januari bekend maken welke naam op onze mooie shirts komt te staan. Maar er gebeurt meer op commercieel gebied. Om die reden ben ik veel onderweg en zal ik deze week ook China weer bezoeken. Het is bekena dat we ten opzichte van andere landen een stuk minder verdienen aan tv-gelden. Maar om het gat met de andere clubs uit de UEFA Champions League niet nog groter te laten worden, is het van belang dat we wel blijven groeien gua inkomsten en vooral gua winst. Een gezonde financiële huishouding is belangrijk, zeker bj hét proberen te verwezenlijken van onze doelen. En dan bedoel ik de sportieve doelen. Want we zijn een voetbalclub. Het gaat er in beginsel dus om wat er op het veld gebeurt, met name met het eerste elftal. Vanavond moeten we laten zien dat we ook dit seizoen weer titelkandidaat zjn. We hebben een grillige seizoenstart gehad, waardoor we op achterstand zjn geraakt. Daar maak ik me geen zorgen over. Het zou lekker zijn voor de spelers en de fans als vanavond een klinkende zege wordt geboekt, met mooi voetbal. We hebben al een aantal wedstrijden gespeeld waarin de spelers maar één helft tieten zien wat ze kunnen en hoe we willen voetballen. Ik hoop dat ze dat vanavond in beide helften tonen. Ik wens iedereen een mooie voetbalavond toe. Veel plezier Ij Ajax - Go Ahead! Edwin van der Sar Directeur Marketing

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2014 | | pagina 4