Kaartverkoop uitduel Excelsior Jubilarissen onder stewards en gastheren Kaartverkoop bekerduel Go Ahead Eagles Zondag 26 oktober staat de uitwedstrijd tegen Excelsior op het programma. De aan vang van de wedstrijd in Rotterdam is 16.45 uur. De kaartverkoop is inmiddels gestart. Per (Seizoen)Clubcard is er een kaart te verkrijgen. De kaarten zijn verkrijgbaar via de supportersverenigingen en bij de Service Ticketing balie in de Fanstore !t Zaterdagavond werden jubilerende stewards en gastheren in het zonnetje gezet tijdens een vrijwilligersbijeenkomst in de Hatrans Lounge van De Grolsch Veste. Na een openingswoord van Manager Operationele Zaken Eugenio Porcu werden de jubilerende stewards en gastheren gehuldigd. Herman de Groot, Hans Vleugels, Frits Verweijst en Andre Wevers vieren hun 25-jarig jubileum en ontvingen het gouden speldje. Henk van Geldrop, i Ronald Meijer, Herman Spenkelink en Hennie Boel vieren hun 12,5 jarig jubileum en ontvingen het zilveren speldje. Woensdag 29 oktober (aanvang 20.45 uur) staat de bekerwedstrijd tegen Go Ahead Eagles op het programma. De kaartverkoop voor supportersverenigingen is inmiddels gestart, er zijn uitsluitend buscombi-kaarten beschikbaar. Vanaf dinsdag 21 oktober 10.00 uur start de vrije verkoop indien niet alle kaarten via de supportersverenigingen verkocht zijn. In verband met het beperkt aantal beschikbare kaarten krijgen supportersver enigingen - conform afspraken - het eer ste recht om kaarten af te nemen. Indien niet alle kaarten verkocht zijn, dan start de vrije verkoop via de Service Ticketing balie in de Fanstore. tax Twente Thuis - Ajax Prijzen buscombi: Leden supportersvereniging: 27,50 Niet leden: 30,- Prijzen buscombi: Leden Supportersvereniging; 17,- Niet-leden; 19,50

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2014 | | pagina 17