söi VARIA Volg FC Twente ook via Facebook Vriendenkring Hatrans Home officieel in gebruik genomen Via de officiële FC Twente Facebook pagina ben je 24 uur per dag en zeven dagen per week op de hoogte van FC Twente. Met nieuws, foto's, acties en live-verslagen rondom uit- en thuiswedstrijden hoef je niets te missen van de club. Bovendien krijgen sup porters de kans hun mening te geven over bepaalde onderwerpen en mee te praten over actuele onderwerpen. 150.000 fans op Facebook 150.000 gepasseerd en ook op Twitter stijgt Uniek fotomateriaal, bijzondere weetjes het aantal followers. Er zijn bijna 70.000 en nieuwtjes zijn bijvoorbeeld te vinden twitter-volgers. op Facebook en Twitter. Inmiddels is op de officiële Facebook pagina de grens van Ga naar facebook.com/fctwente Zaterdagavond 11 oktober stond het jaarlijkse ledenfeest van Supportersvereniging De Vriendenkring op het programma. Een feestavond met een extra bijzonder tintje, want het was ook de avond dat het uitgebreide en vernieuwde Vriendenkring Flatrans Home officieel in gebruik werd genomen. De opening werd verricht door Joop Munsterman en Ufuk Ermis, voorzitter van De Vriendenkring. In verband met groei van De Vriendenkring ontstond de behoefte bij de supportersvereni ging om het home uit te breiden. Er is extra ruimte gevonden onder de westvleugel van De Grolsch Veste. De grootte van het home was circa 650 m2. Met de uitbreiding kwam hier ca. 350 m2 bij. Zaterdagavond werd ook de sterke band tussen De Vriendenkring en FC Twente nog eens extra benadrukt. Met een ondertekening van een convenant werd de intentie uitgesproken om in de toekomst nog intensiever samen te gaan werken. "We hebben samen nog heel veel ideeën om elkaar verder te versterken." 16 Twente Thuis - Ajax

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2014 | | pagina 16