XX/ u stijgende lijn te pakken. De laatste wed strijd tegen PEC Zwolle hebben we wel iswaar niet gewonnen, maar ik vond ons wel de betere ploeg. Dat gold ook voor de duels tegen NAC en Apoel Nicosia. Er komt steeds meer vastigheid in ons spel. In het begin van het seizoen waren we nog wat zoekende, maar we komen steeds beter in ons ritme. Een voorbeeld daarvan is Davy Klaassen. Hij was in de eerste wedstrijden vaak een stapje te laat, maar de laatste wedstrij den speelt hij fantastisch, zit hij weer overal tussen en maakt hij voortdurend de juiste keuzes. strijd tussen twee teams met een gelijke opvatting qua spel en systeem. Beide spelen we met vleugelspelers en inzak kende en diepgaande middenvelders. Het wordt niet gemakkelijk voor ons, maar als Ajax zijnde willen we iedere wedstrijd winnen." Voorbereiding niet ideaal De wedstrijd tussen FC Twente en Ajax is de eerste na een interlandperiode. "Wij hebben dagen gehad waarop er maar acht spelers van de A-selectie op het veld stonden. Daarnaast zijn jongens als Thulani Serero en Arkadiusz Milik donderdag pas teruggekomen, waardoor ze amper mee hebben kun nen trainen. Ook is het afwachten hoe spelers terugkomen van de wedstrijden met hun land. Als ze een goede wed strijd hebben gespeeld, nemen ze dat gevoel mee, maar als het minder was ook. De voorbereiding is in dat opzicht niet ideaal." Het zijn omstandigheden waar beide teams mee moeten omgaan. De Boer hoopt dat het geen invloed heeft op de wedstrijd. "Ik hoop op een leuke wed- Twente Thuis - Ajax

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2014 | | pagina 13