J.O.S. Watergraafsmeer - Ajax Een schitterend affiche, zeker van onze kant bekeken. Voor Ajax zullen we een wat minder aansprekende tegenstander zijn. Ook gezien de timing. Op het moment dat ik dit schrijf is het programma van Ajax bekend, de uitslagen uiteraard niet, woensdag de 17e september thuis, in de Arena voor de Champions League tegen Paris Saint Germain, waar we Zlatan aan het werk gaan zien. Vervolgens in het weekend de klassieker tegen Feyenoord uit, en dan opladen voor de bekerwedstrijd tegen J.O.S. - Watergraafsmeer, voor ons nu al de wedstrijd van het jaar. Dat werd al duidelijk in de wedstrijd tegen Noordwijk. De winnaar mocht Ajax ontvangen, en alleen dat al werd als een prijs gezien. Maar wat verwachten we van dit evenement, wat hopen we, wat denken we, en wat willen we? We hopen natuurlijk op een droomscenario. Een bekerstunt, met een beslissende goal vlak voor tijd, die de hele wereld overgaat. Wat denken we, of beter gezegd, wat denk ik? Ik ben tenslotte de schrijver. Ik denk dat we een interessante avond tegemoet gaan. Zal Alex heersen in de lucht, zoals hij dat al jaren doet, kan Maurice het spel verdelen zoals hij dat gewend is, gaan die bandieten voorin kansen krijgen? We gaan het meemaken. En wat willen we? Wat we per se willen, is dat er ongeveer 5000 mensen een geweldige avond hebben. Daar hebben ongeveer 100 vrijwilligers hun best voor gedaan. Bovendien is dat ook de reden dat we voetballen. Het wordt een bijzondere avond met "mixed emotions", 95% van het J.O.S. Watergraafsmeer publiek zal altijd achter Ajax staan, maar voor één keer staan we aan de andere kant. Het zal niet meevallen, maar we doen 't wel. Namens heel J.O.S. Watergraafsmeer heten we iedereen van harte welkom. Wij wensen u een bijzonder fijne avond. En kom nog eens terug. Sinds Ajax in de Arena speelt, zijn wij gewoon de beste in de Watergraafsmeer. René Kruis

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2014 | | pagina 11