BEN VS. PETER Tussenstand Voorspelling Ben: Voorspelling Peter: wjWa Feyenoord-iconen Peter Houtman en Ben Wijnstekers nemen het elke thuiswedstrijd van Feyenoord tegen elkaar op in een onderlinge poule, om uit te maken wie de beste voorspeller is. Hun prognoses voor de Klassieker Feyenoord - Ajax: BEN: 'Ik ben geschrokken van Feyenoord in de wedstrijd tegen Willem II. Op deze plek had ik een 4-0 overwinning voorspeld, omdat ik verwachtte dat de ploeg de goede lijn van de uitwedstrijd tegen FC Twente zou doortrekken. In mijn ogen had Feyenoord zich nooit zo mogen laten verrassen, zeker niet met de wedstrijden tegen Sevilla en Ajax voor de deur. Positief is de terugkeer van Jordy Clasie, terwijl ik verwacht dat Jens Toornstra zich snel in de basis zal spelen. De Klassieker van vanmiddag is voor Feyenoord de ideale manier om zich te revancheren, daarom zeg ik 2-1.' PETER: 'Wat zou ik graag weer zo'n feest meemaken zoals twee jaar geleden, na afloop van de wedstrijd waarin we Ajax met 4-2 hadden verslagen. Ik herinner me nog dat Ron Vlaar de microfoon van me overnam en zijn ultieme blijdschap deelde met de supporters, die tot ver na het laatste fluitsignaal in het stadion bleven. Uiteraard hoop ik dat we Ajax verslaan, maar zeker gezien de teleurstellende avond tegen Willem 11 denk ik niet dat dat erin zit. Bovendien komt Ajax vaak extra gemotiveerd voor de dag in De Kuip. Toch is ook die ploeg nog niet in topvorm, daarom houd ik het op een 1-1 gelijkspel.' Naam Punten Ben Wijnstekers 4 Peter Floutman 4 Puntentelling Uitslag goed voorspeld: 10 punten Doelpuntenverschil goed voorspeld (ook bij gelijkspel): 6 punten Winnaar goed voorspeld: 4 punten Ben jij goed in het voorspellen van de uitslag Speel dan nu gratis mee met Feyenoord MatchMaster op wurw.feyenoord.nl/matchmaster en win gave prijzen. (29)

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2014 | | pagina 29