SVEN VAN BEEK y DOORHALEN MET... dk Naam: Sven van Beek Geboortedatum: 28 juli 1994 Geboorteplaats: Rotterdam Rugnummer: 22 In de rubriek Doorhalen wordt voor elke thuiswedstrijd een selectiespeler aan vijf dilemma's onderworpen. Over de club, de tegenstander én de speler zelf. Het is makkelijk moeilijk om een verklaring te vinden voor onze slechte seizoenstart. Van Beek: 'Het loopt nog niet zoals het moet lopen bij ons, dat is duidelijk. We zullen beter moeten gaan spelen om punten te gaan pakken. De afgelopen weken hebben we niet altijd onze kansen afgemaakt en hebben we te makkelijk doelpunten tegen gekregen. Bovendien hadden we bijvoorbeeld vorige week tegen Willem II veel meer moeten creëren. Het heeft tijd nodig om deze situatie te kunnen omdraaien, maar ik heb er vertrouwen in dat het goed gaat komen.' Over de wedstrijden die ik dit seizoen heb gespeeld ben ik tevreden ontevreden. 'Ik ben nooit tevreden over de wedstrijden die ik heb gespeeld, omdat ik altijd meer wil. Ik moet mezelf ook nog op veel punten verbeteren. In dat opzicht ben ik blij dat ik de afgelopen periode kon rekenen op een basisplaats, daardoor ga je elke dag met een beter gevoel naar de club dan wanneer je op de bank zit. Je krijgt zelfvertrouwen door een basisplaats, waardoor je uiteindelijk ook weer beter gaat spelen.' Het spelen van topwedstrijden geeft mij extra energie ts- voor mij niet anders dan andere wedstrijden. 'Juist in de topwedstrijden wil je jezelf laten zien. Onbewust heb je daardoor iets meer motivatie dan voor andere duels. Vorig seizoen waren de wedstrijden die ik speelde toevallig genoeg negen van de tien keer tegen grote tegenstanders. Dat zag ik als een geluk. Ik speelde toen nog niet zo vaak, dus juist in die wedstrijden wilde ik mezelf bewijzen. Ik kon ook weinig fout doen, omdat ik nog een jonge speler was. Nu verwachten mensen meer van mij omdat ik een basisspeler ben en dat is ook logisch. Ik merk dat ik anders word beoordeeld dan vorig seizoen en dat is (10)

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2014 | | pagina 10