-o> Univeste plan Onderhouds Univeste onderhoudsabonnementen voor Appartementencomplexen Univeste ontzorgt Appartementen complexen door heel Nederland. Na eerst de concepten Uniglas en Uniplan landelijk in de markt te hebben gezet, rolt men bij Univeste nu het onderhoud- sabonnement voor appartementencom plexen uit. Hierin zijn de taken verdeeld. Nico maakt gebruik van zijn technische kennis en vertegenwoordigd samen met Carina Univeste in het veld. Gerard is de man van de organisatie. Met een sterke en grote achterban van uitvoerend pro fessionals wordt Nederland vanuit Gronin gen verovert. Aanvoelen waar de markt naar toe gaat Appartementseigenaren willen veilig, comfortabel, toekomst gericht en zonder zorgen wonen. De huizenmarkt en zeker de markt van appartementen staat nog steeds flink onder druk. Je moetje als complex onderscheiden in de markt. Kopers en eigenaren willen geen verrass ingen en gaan voor een goed onderhou den complex, met een duidelijke kosten- begroting voor de komende jaren. Deze vraagt vult Univeste in. Links: Nico Kool, Midden: Carina Tieks, Rechts: Gerard Kooij In kaart brengen van onderhoudskosten voor nu en de toekomst. In de maandelijkse servicelasten is een deel gereserveerd voor uitvoering van toekomstig groot onderhoud. Hier gaat het vaak mis. Er is geen duidelijk beeld van toekomstige kosten, de aanwezige reserve is ontoereikend, achterstallig heid neemt toe en servicelasten worden vaak laag gehouden om het wonen aan trekkelijk te houden. Dat dit een mis vatting is, daar komt men vanzelf ach ter. Univeste maakt de toekomst inzichtelijk. Te weinig geld in kas is voor Univeste geen probleem Een vaak gehoord probleem binnen VvE's is "het gebrek aan geld". Gelukkig biedt Univeste hier een structurele oplossing, zonder dat eigenaren gestraft worden en eenmalig extra bedragen moeten ophoesten en storten in de VvE kas. Univeste financiert namelijk de kosten van groot onder houd. Univeste brengt techniek, organisatie en financiering onder in één uniek abonne ment, dat aansluit op de servicelasten. Met alleen de meerjaren onderhoudsbe- groting, waarbij Univeste zicht commit teert aan de begrote prijs en uitvoe ring, voor nu en tot over 15 jaar, is Univeste al uniek. Vervolgens financiert Univeste ook nog de uit te voeren werkzaamheden. Als extra wordt boven staande vertaald in een vast abonne mentsbedrag dat inpasbaar is in de servicelasten, met als resultaat een mooi gebouw zonder extra kosten. Te mooi om waar te zijn? Nee, Univeste bewijst dit dagelijks. Waardebehoud van je grootste bezit. De mensen van Univeste garanderen geen hogere prijs bij verkoop. Wat wel empirisch is komen vast te staan is dat de verkoopsnelheid van appartementen uit complexen in onderhoud bij Unives te hoger ligt dan bij andere complexen. De toegevoegde waarde van het onder- houdsabonnement is hierbij evident. Betrouwbare partners binnen het con cept; Heijmans bouw en Crédit Agricole Nederland Als je landelijk werkt heb je ook lande lijk opererende partners nodig. Unives te heeft bewust gekozen voor sterke partners binnen het concept. Om de continuïteit en kwaliteit gedurende de abonnementsperiode, die kan gaan tot 15 jaar, te garanderen wordt de direc tievoering en kwaliteitsbewaking ver zorgd door het beursgenoteerde Heijmans, die zelfs onlangs een specia le afdeling voor onderhoud en beheer heeft opgezet. Vanuit de jarenlange en gedegen samenwerking met Crédit Agri cole, de grootste kredietmaatschappij van Nederland, was er bij de bank geen enkele twijfel toen Univeste haar con cept voorlegde. Toekomst Dat het concept toekomst heeft is dui delijk. In een relatief korte tijd is Uni veste er in geslaagd een belangrijke speler te worden, met een volstrekt uniek en eigentijds karakter, waarbij de klant en zijn bezit centraal staat. Voor meer informatie: ga naar www.univeste.nl of bel 085-401.00.95

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2014 | | pagina 63