Hanzehogeschool Groningen Wil je bijdragen aan groei en ontwikkeling van Life Science Technology? Hanzehogeschool Groningen, share your talent, move the world. University of Applied Sciences De Hanzehogeschool Groningen, met ruim 25.000 studenten degrootste hogeschool in het noorden, daagt u uit om uw talent verder te ontplooien. Wij bieden u ook de faciliteiten om persoonlijke ambities te ontwikkelen en grenzen te verlagen. Het Instituut voor Life Science Technology (hanze.nl/ilst) is een van de 18 schools van de Hanzehogeschool Groningen. Wij bieden vier bachelor-opleidingen aan die tot de beste van Nederland behoren: Chemie, Chemische Technologie, Biologie Medisch laboratorium onderzoek (met de varianten Research en Medische Diagnostiek) en Bio-informarica. Verder is het instituut actief betrokken bij de master Renewable Energy en is bovendien een gewaardeerd kennispartner voor toegepast onderzoek in de aandachtsgebieden energie, gezondheid en bioraffinage. Het instituut biedt zeer goede laboratorium/BioIT- en kennis infrastructuur voor actueel, toegepast onderzoek met en voor bedrijven. Collega's en studenten werken en leren graag bij ons instituut door onze kleinschaligheid, prettige werksfeer en grote collegialiteit. Interesse om bij ons te werken? Kijk voor het open sollicitatieformulier op hanze.nl/werkenbij. Share your talent. Move the world. Dat is de essentie van de Hanzehogeschool Groningen. Meerwaarde bieden aan uw talent door iets terug te geven aan de maatschappij. Via kennisdeling, innovatie en het verwezenlijken van ideeën. Vanuit onze gedeelde waarden: individuele ontplooiing, respect en actieve tolerantie, ondernemend en verantwoordelijk zijn.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2014 | | pagina 60