'Controllers staan nooit buitenspel!' Executive Master of Finance and Control university of groningen Behaal de RC titel in deeltijd: Schrijf nu in! €20.700,- Inschrijving en instroom- advies: emfc@rug.nl www.rug.nl/feb/emfc faculty of economics and business emfc Duur opleiding: januari en september Executive Master of Finance and Control: iets voor u? De executive Master of Finance and Control (EMFC) is een deeltijdopleiding voor financieel georiënteerde professionals en bedrijfskundigen met minimaal twee jaar werkervaring. De EMFC voldoet aan de strenge inhoudelijke eisen van de Vereniging van Register Controllers (VRC). Als u deze opleiding heeft afgerond, mag u zich inschrijven in het VRC-register en voert u de titel RC achter uw naam. Groningse accenten: een waardevolle voorsprong De Executive Master of Finance and Control onderscheidt zich door vier waardevolle accenten: aandacht voor professionele normen en waarden en het omgaan met ethische dilemma's; nadruk op het academische karakter van de opleiding; een grote bedrijfskundige component; kleinschaligheid, persoonlijke aandacht en individueel maatwerk. Toegang tot de opleiding Kandidaten die beschikken over een doctoraal/master of science diploma op het gebied van accountancy of controlling kunnen meestal direct instromen in de opleiding. Voor kandidaten met andere diploma's is een voortraject (van een half jaar tot een jaar) noodzakelijk om het gewenste voorkennisniveau te behalen dat nodig is voor de EMFC. Voor afgestudeerde RA's gelden enkele vrijstellingen. Vraag voor meer informatie onze brochure aan of bezoek de website: Executive Master of Finance and Control Rijksuniversiteit Groningen Postbus 800,9700 AV Groningen T (050) 363 7297 F (05) 363 7356 E emfc@rug.nl www.rug.nl/feb/emfc

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2014 | | pagina 55