AJAX EXCLUSIVE TV Live talkshow bij iedere thuiswedstrijd DE AFTRAP 11 Het stadionprogramma rond thuiswedstrijden wordt vanaf dit seizoen flink uitgebreid. Voorafgaand aan elk thuisduel in de Eredivisie is er een live Ajax-talkshow in de Amsterdam ArenA. In Ajax TV Kick Offblikken prominente Ajacieden vooruit op de wedstrijd. Ook trainer Frank de Boer schuift elke uitzending aan om de opstelling te bespreken. Ajax TV Kick O/fis de televisievariant op het officiële pro grammablad Ajax Kick Off, dat al jarenlang bij elke thuis wedstrijd aan de supporters van Ajax wordt uitgedeeld. De nieuwe talkshow wordt afwisselend gepresenteerd door Justus Dingemanse (27) en Fresia Cousino Arias (23). Dingemanse deed presentatie-ervaring op bij Om roep Amersfoort en tal van shows en evenementen. Cousino presenteerde eerder de voetbalprogramma's De Ballen op Nickelodeon en Jonge Leeuwen op Disney XD. Daarnaast voetbalt ze zelf op hoog niveau bij Top- klasser Wartburgia in Amsterdam. ACHTERGRONDINFORMATIE Dingemanse heeft Media Entertainment Management gestudeerd en een opleiding tot presentator gevolgd. Momenteel zit hij bij Endemols Talent Kitchen in Am sterdam. De inwoner van Zeist kijkt uit naar zijn nieuwe klus bij Ajax: 'Met het stadionprogramma hopen we de trouwe Ajax-supporters extra achtergrondinformatie te geven over hun favoriete club. Door gasten uit te nodi gen die veelal binnen de club werkzaam zijn, kunnen we in veel gevallen extra diep ingaan op alles wat er bij Ajax speelt. We kunnen de fans een inkijkje geven in een wereld die voor anderen gesloten blijft.' ADHD-KONIjN Net als Dingemanse is ook Cousino een echte voet balliefhebber. 'Ik kom uit een echte voetbalfamilie. We volgen thuis zo'n beetje alle grote voetbalcompetities. Daarnaast heb ik al talloze keren bij wedstrijden van Ajax op de tribune gezeten. Dat maakt deze klus voor mij extra leuk. Ik kan mijn tv-werk met mijn liefde voor Ajax en voetbal combineren. Daarnaast is dit voor mij mijn eerste live-programma. Tot dusver ging ik bij televi sieopnames altijd als een soort 'ADHD-konijn' over het scherm en kon er na afloop eventueel nog iets uitge knipt worden. Nu moet het in één keer goed zijn. Dat maakt de uitdaging voor mij extra groot. Onder druk presteer ik het beste, dus ik verwacht er veel van.' Ajax TV Kick Off start vijf kwartier voor aanvang van de wedstrijd en duurt een half uur. Het programma wordt op de schermen in de omlopen en in alle zalen van het stadion uitgezonden.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2014 | | pagina 11