Theo Bos nu 28 november 2002 24 december 2006 Van dat team heeft ook verder vrijwel iedereen het betaald voetbal gehaald. Dat is iets waar ik nog steeds trots op ben. Na de jeugd werd ik assistent-trainer bij het eerste elftal. Een periode waarop ik met gemengde gevoelens terug kijk. Toen ik de kans kreeg om hoofdtrainer te worden bij FC Den Bosch, heb ik die kans gepakt. Het was goed om even wat meer afstand te nemen van Vitesse, ook voor mijn ontwikkeling als trainer. In januari 2009 werd ik gevraagd om Hans Westerhof op te volgen als hoofdtrainer. Vanaf het moment dat ik besloot trainer te worden, was dat het doel. Het kwam sneller dan verwacht, en het eindigde ook eerder dan verwacht. Ik zag het ontslag aankomen, maar het blijft een dieptepunt in mijn bijna dertigjarige carrière bij Vitesse. Maar wat er ook gebeurt en is gebeurd, Vitesse zit in mijn hart. Dat gaat er nooit meer uit. Ik kan nog steeds genieten, zeker nu mijn goede vriend John van den Brom aan het roer staat. Hoewel het voor mij persoonlijk niet goed heeft uitgepakt, is de overname door Jordania voor Vitesse wel een zegen geweest. De club zat financieel aan de grond. Succes is nooit alleen een kwestie van geld, maar financiële middelen zijn wel een voorwaarde. Het zou mooi zijn als Vitesse in het jaar dat de club 120jaar bestaat voor het eerst in tien jaar weer Europa in gaat. Dan kunnen er nieuwe records worden gevestigd. Een record houd ik wel zelf in handen en dat is die van de speler met de meeste Europese wedstrijden op Monnikenhuize achter zijn naam. Dat record wordt sowieso nooit meer gebroken!" Sinds 1 juli 2011 is Theo Bos trainer van FC Dordrecht. Onlangs moest hij tijdelijk een stapje terug doen, omdat in december 2011 alvleesklierkanker bij hem werd geconstateerd. De afgelopen maanden heeft Theo diverse behandelingen ondergaan en naar omstandigheden gaat het goed met hem. De bestralingen zijn achter de rug. Nu is het afwachten wat het effect hiervan is op de tumor. Theo gaat nog een heel spannende tijd tegemoet en zoals we van hem gewend zijn, gaat hij voor maximaal resultaat. Vanmiddag wordt er gecollecteerd voor het KWF. De opbrengst komt ten goede aan onderzoek naar alvleesklierkanker. Er is veel onderzoek nodig. En niet alleen voor deze vorm van kanker. Want iedereen krijgt vroeg of laat te maken met deze ziekte. Omdat je het zelf krijgt of omdat iemand in je familie of vriendenkring het heeft. Gelukkig weten de medici steeds beter hoe kanker bestreden kan worden en stijgen de overlevingskansen bij veel vormen van de ziekte. Een kankervrije wereld is voorlopig nog een utopie. Daarom: geef wat je missen kunt, zodat het KWF haar goede werk kan voortzetten! Daarom: geef wat je missen kunt, zodat het KWF haar goede werk kan voortzetten! In de derde ronde van de UEFA Cup neemt Vitesse het op tegen het Engelse Liverpool FC. De Arnhemmers nemen na twee nederlagen met opgegeven hoofd afscheid van het toernooi (uitslagen: 0-1 0-1). fljox Amsterdam heeft het geregeld moeilijk op bezoek bij Vitesse. Zo ook deze dog. Vitesse komt spectaculair terug van een 0-2 achterstand en wint met 4-2. Theo Bos als doelman voor de weggestuurde van der Gouw. De doelman hield zijn doel schoon. (Vitesse-Fortuna Sittard 1990\1991

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2014 | | pagina 26