I INTERVIEW 4/me\o n0g niets zeggen tegenover de camera's. Vervolgens was het definitief en kon ik het alsnog vertellen. Dat was best raar. Laatst keek ik het nog terug. Het was ook best grappig om te zien. Ik ben me snel thuis gaan voelen bij Ajax." Nog even terug naar afgelopen weekeinde: De bekerfinale was een domper van jewelste. Wat was er met jullie aan de hand? "Ik heb geen idee. Aan het begin van de wedstrijd waren we allemaal nog gefocust en kwamen we op een 1-0 voorsprong. Daarna was er dat vuurwerk en lag de wedstrijd een tijdje stil. Toen we weer op het veld kwamen was de focus weg en waren we allemaal telkens een stap te laat. Die wedstrijd was voor ons allemaal een nachtmerrie, ledereen baalt er verschrikkelijk van. Dit zijn dingen die je niet wil meemaken. Zoiets verwacht je niet. De trainer was ook kwaad, ja. Hij zei hetzelfde tegen ons als tegenover de pers; dat we onszelf een spiegel moeten voorhouden." Nu kun je het rechtzetten tegen je oude club, waar je nota bene landskampioen kan worden. Is dat niet heel raar? "Dat is zeker een gek gevoel, dat ik bij de club waar ik dit seizoen nog voor heb gespeeld landskampioen kan worden. Dat moet ons lukken. En we hebben wat recht te zetten na de bekerfinale. Ik hoop in ieder geval op een mooie wedstrijd, waarin wij de titel pakken. Ik verwacht dat Heracles een goede wedstrijd speelt en hoop dat zij zich snel veilig spelen, want ze hebben nog een punt nodig. Ik kijk met een goed gevoel terug op mijn tijd in Almelo. Ik ben daar destijds goed opgevangen door zowel de mensen binnen de club als de supporters. Ik heb er mooie jaren meegemaakt. En ik kijk er naar uit om zondag (vandaag, red.) voor even terug te keren. Ik hoop dat ik speelminuten mag maken." Heb je nog veel contact met jongens van Heracles? "Ja, ik spreek I Mass Bel Hassani, Milano Koenders, Mikhail Rosheuvel en Kwame Quansah nog regelmatig. Ik heb met Milano nog over de wedstrijd gesproken. Hij zei dat ze er alles aan gingen doen om ons geen kampioen te laten worden. Of ze dat lukt? Ik denk het niet, haha."

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2014 | | pagina 23