Seste Ajadelen, Welkom bj Ajax. Vanmiddag spelen we in de Amsterdam ArenA tegen AZ. Wij zitten met Ajax in een week, met veel positieve zaken. In zo'n omgeving is het prettig werken. Vorige week, zondag pakten we de drie punten tegen Heerenveen. Er was ook, het langverwachte en verdiende afscheid van Christian Eriksen. En ons club-icoon Jokan Cruijff ontving in het stadion een mooie onderscheiding van de UEFA. Op maandag maakte de club fantastische halfjaarcijfers bekend. Op het moment dat-ik dit schrijf weet ik niet of we van Salzburg hebben kunnen winnen, maar ik hoop natuurlijk dat we een vervolg nebben kunnen geven aan de leuke dingen van afgelopen zondag en maandag. Als koploper van de Eredivisie beginnen we vanmiddag aan de confrontatie met AZ. AZ is samen met Ajax. de enige club in Nederland die nog in drie competities meedoet. Vandaag treffen we elkaar in een Eredivisiewedstrijd. Eind maart strijden we met elkaar om een plaats in de f mt van de KNVB Beker. Ik hoop natuurlijk dat ze stranden in de beker, maar wat mij betreft blijven ze nog lang meedoen in Europa We hebben als Nederland de UEFA-punten hard nodig. Onze tegenstander heeft met Dick Advocaat een uistekende coach in huis. Ik heb zelf als speler van het Nederlands elftal veel met hem te maken gehad. Advocaat heeft bij AZ de beschikking over goede spelers. Regelmatig zien we waar deze ploeg toe in staat is. Ze staan op de zevende plaats. Maar ik. weet zeker dat ze ondanks hun volle wedstrijdprogramma op de ranglijst naar boven kijken en niet naar beneden. Zoals het hoort en van ons verwacht mag worden, is ons doel vandaag drie punten halen. Met daarna een uitwedstrijd in Salzburg voor de boeg en enkele dagen later een uitwedstrijd tegen Fevenoord, is het van belang zo lang mogelijk in een goede 'mood' te blijven. Heel veel plezier bij Ajax - AZ. Frank de Boer Trainer Coach

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2014 | | pagina 4