Celoven in de kansen die komen Voorwoord Foeke Booy PeventEP Co Ahead Eagles Go Ahead Eagles Matchday is een uitgave van Go Ahead Eagies Uitgave: T SPORT www.zpre5s.ni Postbus 1015 3300 BA Dordrecht Tel.: C078] 6397070 Fax: [078] 639 70 71 Acquisitie: Tom Snoek Financiële administratie: ZPRESS Sport Postbus 1015 3300 BA Dordrecht Tel.: [078] 639 70 70 Fax: [078] 639 70 71 Redactie: Robert Heukels Steef Alblas Robert Bugter Wouter Rutgers Fotografie: Erik Pasman René Geerars Vormgeving: STUDIO ZPRESS Studio Marvin Schaap Drukwerk: Van der Weij Vandaag spelen we tegen de kampioenskandidaat. Zo zie ik Ajax: als één van de vier die nog in de race is voor de titel. Ik vind het knap hoe Ajax zich steeds weer naar boven weet te manoeuvre ren, ik heb er enorm respect voor. Ondanks hun internationaal en nationaal zware agenda en ondanks dat hun beste spelers steeds worden weggekocht weten ze met een bewust beleid van onderaf de selectie steeds weer aan te vullen. Dat is knap, kwalitatief goed werk van de technische staf. Neemt niet weg dat wij thuis weer gewoon voor onze eigen mogelijkheden gaan. Van het duel in Amsterdam staat het eerste kwartier van de tweede helft nog op mijn netvlies, maar óók de hele eerste helft, waarin we ons kranig hebben geweerd. Toen bleek dat als we allemaal top zijn en als alles klopt, we mogen geloven in onze kansen. Daarin moeten we tijdens een hele wedstrijd blijven geloven. We hebben tegen Feyenoord, ook een titelkandidaat, gezien waartoe dat kan leiden. Een heel mooi resultaat. We zitten nu in een fase waarin we ons iedere keer weer moeten realiseren dat we alles uit de kast moeten trekken om het niveau van voor de winterstop vast te houden. Jonge spelers hebben wel eens een mindere fase. Niet erg, als ze maar beseffen dat iedere nieuwe wedstrijd nieuwe kansen biedt om het recht te zetten. We staan tiende en dat is hartstikke mooi, maar ik heb al vaak gezegd: mij zegt het helemaal niks. We zijn er nog lang niet. Iedere week spelen we nu finales, tot het einde aan toe, om erin te blijven. Wij kunnen ons niet permitteren te gaan leunen. We zullen door keihard te werken en ons eigen spel te blijven spelen ons naar die 30 punten moeten vechten. Blijf denken in kansen en laat de wil groter zijn dan je angst. Ik zeg steeds: niet in gevaren denken, maar denk er ook niet te gemakkelijk over. Ik wens u allen een prettige wedstrijd Foeke Booy Trainer Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles - Ajax Zondag 26 januari 2014 14.30 uur 3

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2014 | | pagina 3