Observatie NEC - GA Eagles buscombi Clubnieuws Go Ahead Eagles STftHEAD EAGLr PEVENTEP Een goal voor Joey voorbereiding in de zomer, blessure gehad, een kwakkelende start en je komt nooit meer echt op stoom. Niets zo essentieel als een fijne, fitte zomer. Even was het winter in Almere. De zon en de kou hadden elkaar gevonden, op het veld schreeuwden vermoeide spieren om genade. Net na trainingskamp zo'n wedstrijd tegen types als Jason Oost, die juist zo'n vriendschappelijk potje uit gaan kiezen om te excelleren. Warmlopen, krijgjedante horen. Daar ga je dan. Wie weet. Valt die bal eindelijk eens goed. Maar nee. Ajax won in 1995 de Champions League en was dat seizoen superieur geweest. Aan het geluk kwam geen einde. En toch. Na de winst sprak ik Mare Overmars en hij wilde meer. Beter. Dat seizoen metal die prijzen, dat was het voor hem toch niet helemaal geweest. Mare legde uit: een moeilijke Joey Codée kan verschrikkelijk goed voetballen. Maar zijn zomer was prut. Die zomer sleept hij mee, het verzwaart zijn tred. De criticaster denkt er het zijne van, de coach wijst op een betere winter. Als balsem voor de ziel, laat in vredesnaam de bal één keer goed vallen. Een goal voor Joey. Bevrijd zal hij ons nog versteld doen staan. Zoals Overmars deed na 1995. Robert Heukels Co Ahead Eagles speelt zondag 2 februari de uitwedstrijd tegen NEC. Het duel in Nijmegen begint om 14.30 uur. Supporters van Go Ahead Eagles die dit duel willen bezoeken, dienen gebruik te maken van de verplichte buscombi en in het bezit te zijn van een als uitkaart geregistreerde sei- zoen-of clubkaart. Een kaart voor de buscombi kost 35,00 per persoon. De inschrijving sluit op donderdag middag 30 januari 16.00 uur. ^oThead eagTp? OEVENTEP Cd Ahead Eagles - RKC Waalwijk: woensdag 5 feb. 2014,19.45 uur. Start verkoop was zaterdag 18 januari, geen clubcardverplichting. Co Ahead Eagles - AZ: zaterdag 8 feb. 2014,19.45 uur. Start verkoop zaterdag 18 januari, clubcardverplichting, 2 kaarten per dubcard. Co Ahead Eagles - PSV: zaterdag 1 mrt. 2014,19.45 uur. Start verkoop: zaterdag 8 februari 2014, clubcardverplichting, 2 kaar ten perclubcard. Co Ahead Eagles - Ajax e Zondag 26 januari 2014 14.30 uur 25

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2014 | | pagina 25