Toine Rorije maakte alles mee in Deventer Toine Rorije Match Legend Toine Rorije QeventeQ. Toine Rorije [39] speelde in totaal zes seizoenen in het vlaggenschip van Co Ahead Eagles. De buitenspe ler maakte daarin alles mee: Eerste Divisie, promotie, Eredivisie en degradatie. Bovendien doorliep Rorije alle jeugdelftallen van Oranje. Hoe is het nu met je? "Prima! ik werk drie dagen per week in Café De Doedel in Deventer, ben daarnaast op allerlei vlakken nog in de voetballerij actief. Ik heb mijn Trainer/ Coach 2 en Trainer/Coach 3-diploma's op zak, en word vanaf volgend seizoen trainer van het eerste elftal van Activia. Mijn zoons van 13 en 15 voetballen allebei, en ik vind het erg leuk om bij ze te kijken. De jongste speelt bij sv Epe en de oudste keept in de BI bij PEC Zwolle. Nu ben ik een échte Co Ahead-man, maar ze hebben in Deventer nu eenmaal nog geen jeugdopleiding. En je wilt het geluk van je zoon natuurlijk ook niet in de weg staan." Je speelde zelf in de jaren '90 wel in de jeugdopleiding van Go Ahead Eagles. Hoe was dat? "Geweldig natuurlijk! Ik debuteerde als zeventienjarige in het eerste elftal, vanwege een ernstige blessure van Marco Heering. Gaandeweg dat seizoen, 1991/1992, kwam ik vast in het team. Geboortedatum: 24 april 1974 Speler Go Ahead Eagles: 1991 t/m 1997 Comp. duels voor GAE: 169 Goals: 29 Na GAE speler van: FC Gronin gen en BV Veendam lerzuit* Aedui. Go Ahead Eagles- Ajax Zondag 26 januari 2014 14.30 uur 11

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2014 | | pagina 11