ET3 Tobias Haitz: "We kunnen gewoon winnen" OPENINGSTIJDEN Stadionshop: wo. 13:00 - 17:00 uur vr. 13:00 - 17:00 uur. Wedstrijddagen: 2 uur voor en 1 uur na de wedstrijd. Daarnaast zijn N.E.C. Fanartikelen ook verkrijgbaar bij de filialen van Sportshop Richard Kregting: ma. 13:00-17:30 di./wo. 09:30 - 17:30 do. 09:30 - 20:00 vr./za. 09:30 - 17:30 ma. Gesloten di./wo. 11:00-17:30 dO. 11:00 - 20:00 vr./za. 11:00-17:30 Sportshop fftchard Tel: 024 - 377 33 74 (rcgtmg info@richardkregting.nl OF DE ONLINE WEBSHOP: WWW.V0ETBALSH0P.NL/NEC Armbandje Polsbandjes over de wedstrijden die ik gespeeld neb. maar wil nog veel vaker laten zien wat ik in huis heb. Hij maakte tot nu toe veel minder speeltijd dan hij wilde, maar Tobias Haitz weet zeker dat 'ie op z'n plek zit bij N.E.C. De winst tegen sc Heerenveen vrijdag 25 oktober gaf ook de geblesseer de Akenaar zelfver trouwen. Het geloof in zijn ploeg laait op. eerste overwinning van het seizoen werd tegen sc enveen een feit. Hoe kijkje terug op de wedstrijd? "Dit was op vele gebieden een belangrijke overwinning Voor het team en ons zelfvertrouwen, voor duizenden supporters, voor individuele spelers. Voorat voor spelers die al acht maanden wachtten op een overwinning. Je merkte een zucht van opluchting door het stadion gaan. Ik zeg niet dat het zo is. maar het kan een omslag bete kenen. Vooral mentaal we kunnen dus wel gewoon win nen. ook al spelen we tegen een relatief sterke ploeg. De druk is er nog. dat is ook goed. maar hij is wel iets lager." Die enkelblessure liep je op tegen Feyenoord. op 15 september. Dat is al even geleden! Hoe gaat het met je? "Mijn enkel is nog steeds geïrriteerd. Hij voelt alweer stukken beter aan dan eerst. Ik ben weer volop aan het trainen, zodat ik hopelijk in een goed ritme kom. Mentaal heeft zo n blessure best wel wat met me ge daan Ik ben een jonge speler en denk veel na over 'wat als'. Gelukkig ziet het er al veel beter uit nu. "Mijn periode hier heeft twee kanten. Ik ben geluk kig bij N.E.C. en voel me hier thuis. Op de club en in de stad. Daarom heb ik absoluut geen spijt van mijn keuze. Echter, mijn enkelblessure weerhoudt me De Eredivisie verloopt bijzonder grillig. In de elfde speel ronde konden maar liefst 6 clubs na de nederlaag van FC Twente tegen ADO op 26 oktober (3-2) de koppositie veroveren. Dat lukte geen van de 6. Waarom niel "Geen idee. Ik vind het tot nu toe een boeiend seizoen. Er is geen gedoodverfde kampioen. Dat is sowieso interessant aan de Eredivisie: de clubs verschillen niet heel erg van elkaar qua niveau, ledereen kan van iedereen winnen. In de Bundesliga heb je een vaste top drie. Als je in de bus onderweg bent naar Bayern München is het lastig om die wedstrijd 'open minded' in te gaan. Dat is hier makkelijker."

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2013 | | pagina 7