Het is zondag 10 november en heel Nijmegen maakt zich op eens in toen Kenneth Vermeer geblesseerd het veld verliet, voor de 13e speelronde. Na de sensationele winst tegen sc Ook Lasse Schone is een oude bekende die na vorig jaar weer Heerenveen en het 2-2 gelijkspel bij ex-koploper FC Twente zijn gezicht vertoont in het Goffertstadion. De middenvelder is het nu aan N.E.C. om Ajax in eigen huis te verslaan! werd recentelijk bij Ajax ook ingezet als rechtsback. Bij N.E.C. De club waar onze technisch directeur. Edo Ophof. het grootste is het voor Dennis Gentenaar een speciale ontmoeting. Gen- deel van zijn carrière heeft gevoetbald wordt geleid door Frank tenaar stond van 2006 tot 2009 onder contract bij de club uit de Boer. De vijf wedstrijden van N.E.C. tegen Ajax onder leiding Amsterdam voordat hij via VVV-Venlo en Almere City weer van Frank de Boer werden helaas allemaal verloren. Het voetbal terugkeerde bij zijn N.E.C. van N.E.C. kent de laatste tijd een stijgende lijn. De laatste winst in eigen huis tegen Ajax was op 6 november 2005, destijds was Ro- Ondanks de stijgende lijn staat N.E.C. nog onderaan de rang- mano Denneboom matchwinner voor de Rood-Groen-Zwarten. lijst met evenveel punten als RKC Waalwijk. Steun vandaag Oud N.E.C.-er Jasper Cillessen zal voor de 2e keer tegen zijn onze club voor een goed resultaat, want in deze Eredivisie is oude club onder de lat staan. Op 27 november 2011 viel hij al werkelijk alles mogelijk!

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2013 | | pagina 2