Officiële teamposter verkrijgbaar in de Fanstore Invoering nieuwe consumptiemunten in De Grolsch Veste De Kantine is te vinden aan de zijde van de waterzuivering op de begane grond ter hoogte van de vakken 118 - 125. De Kantine is voor alle FC Twente supporters gratis toegankelijk rondom thuiswedstrijden. Toegang Voor de wedstrijd is De Kantine uitsluitend toegankelijk vanaf de buitenzijde van het stadion. In de rust is het supporterscafé via de gracht toegankelijk ter hoogte van vak 122. Na afloop is De Kantine vanaf de binnenzijde en buitenzijde van het stadion toegankelijk. Openingstijden 2,5 uur voor de wedstrijd tot 1,5 uur na afloop van de wedstrijd en in de rust. Tijdens de wedstrijd is De Kantine niet toegankelijk. Heb jij de nieuwe officiële teamfoto van FC Twente voor het seizoen 2013/2014 al op je kamer hangen? De poster is ook dit seizoen weer op groot formaat verkrijgbaar in de Fanstore van De Grolsch Veste. Voor slechts 1,- euro heb jij de nieuwe teamposter. Dit seizoen heeft ook Jong FC Twente een officiële teamfoto. Deze staat op de andere zijde van de teamposter. Jong FC Twente speelt sinds seizoen 2013/2014 in de Jupiler League en werkt haar thuiswedstrijden af in De Grolsch Veste. FC Twente is gestart met de verkoop van nieuwe consumptiemunten. Deze nieuwe munten gelden als betaalmiddel voor alle FC Twente-horecagelegenheden in en om De Grolsch Veste. Dit betekent dat de nieuwe munten niet alleen worden ingevoerd op de plekken in het stadion waar nu met oranje en rode munten wordt betaald, maar ook voor extra betaalgemak in de gracht en rondom het stadion. Hier gelden de nieuwe munten ook als nieuw betaalmiddel. Om supporters te laten wennen aan de nieuwe situatie blijft tot en met FC Twente - NEC, op 2 november, de oude betaalwijze nog mogelijk. Twente Thuis - Ajax 17

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2013 | | pagina 17