^Legon Succes! IggfwS Bedenk je toekomst. I De aftrap van een nieuw seizoen betekent dat alle Ajacieden weer in beweging komen. Dat de bal niet alleen gaat rollen voor het eerste elftal, maar ook voor de jeugdopleiding, de Ajax Vrouwen, Jong Ajax, de kinderen die Ajax-dinics bezoeken, de amateurs, de veteranen van Lucky Ajax en voor de supporters - de 12e man bij elke wedstrijd. De aftrap van een nieuw seizoen betekent ook nieuwe kansen, dus nieuwe verwachtingen en dromen voor de toekomst. Voor iedereen bij Ajax. En van die succesvolle club is Aegon de trotse hoofdsponsor, We wensen alle Ajax-elftallen, medewerkers, vrijwilligers en fans een onvergetelijk seizoen toe. 'Ik ga atteen op vakantie in de zomerstop, want ik wil niets missen. 'De Jupiler League wordt aanpoten.' Joeri de Kamps (21) iong Ajax 'Wij worden steeds een jaartje ouder, maar de tegenstanders blijven twintig.' Mark Geestman (39) Ajax Zaterdag 3 'Ik zal ooit moeten stoppen, maar liever nog lang niet.' Dick Schoenaker (60) Lucky Ajax 'Ik wil keeper worden bij de Ajax Vrouwen. Ik kan al duiken.' Daimy Huttinga (10) Deelnemer Ajax Camps Clinics 'Ajax is nog nooit vier keer achter elkaar kampioen geworden. Dat zou iets heel speciaals zijn!' Siem de Jong (24) Ajax 1 'Ik wil steeds beter worden. En natuurlijk kampioen.' 'Ik wil net zo sterk worden als Toby Alderweireld. 'Ik wil via de kortste weg naar de ArenA toe.' 'Dit jaar zijn we sterker.' Desiree van Lunteren (20) Ajax Vrouwen Paul Mulder (63) Supporter 'Van mijn vader mag ik op mijn 16e op Ajax.' Luca Braspenning (5) Deelnemer Ajax Camps Clinics 'Ik ga dit seizoen heel veel goede voorzetten geven. Renzo van Zwieten (10) Deelnemer Ajax Camps Clinics Jeffrey de Lange (15) Ajax B2 Ramiz Zerrouki (15) Ajax B2 Jairo Riedewald (16) Ajax Al

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2013 | | pagina 36