VOORBEREIDING BIJ AJAX De wedstrijd tegen Ajax op 29 juni ge bruikt Van Hunenstijn om zijn nieuwe selectie aan het werk te zien. "De volle dige nieuwe selectie gaat spelen. Alleen Steffan Vlietstra is er niet bij. We zijn op een fysiek hoog niveau door blijven trai nen en dat is een groot verschil met an dere clubs, die al een maand stil staan. Wij gaan met twee verschillende elftallen spelen, anders loop je jezelf over de kop en krijg je spierblessures. Drie kwartier is vol te houden voor iedereen die meedoet. ledereen komt natuurlijk voor het nieuwe Ajax, de landskampioen, en wij gaan fi gureren in die happening. Je weet datje de nodige doelpunten tegen zal krijgen, maar we willen ook niet voor de goal gaan hangen, want daar heeft het publiek niet zoveel aan. We zullen onze huid zo duur mogelijk verkopen, zonder de gren zen van het ontoelaatbare op te zoeken. Voor de spelers van Ajax is het hun eer ste wedstrijd voordat ze op trainingskamp gaan en ook daar zullen nieuwe spelers zich willen laten gelden. Ik verwacht zo als het hoort een heel gretig Ajax aan te treffen, dat dusdanig sterk zal zijn dat wij naar achter gedrongen worden. We moe ten voor lief nemen dat we de bal vaker niet hebben dan wel. Ajax is er wel bij gebaat om in deze wedstrijd weerstand te krijgen. Voor ons is dat meteen een fy sieke uitdaging. Wij moeten er ook lekker van kunnen genieten. Het moeten komt nog wel later, maar niet in deze wedstrijd. Ik ben zelf een Ajax supporteren vind deze wedstrijden altijd wel wat hebben. Ik kan er enorm van genieten. Je kunt van dicht bij meemaken hoe de jongens van Ajax de posities tactisch invullen en wij kunnen als vereniging en als ploeg veel leren van de dingen die Ajax doet. Natuurlijk ben ik ook nieuwsgierig wat we er zelf als elftal tegenover kunnen zetten." programmaboekje SDC Putten -AFC Ajax 17

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2013 | | pagina 17