1 i Noorderpoort Een nieuwe wind waait door Noorderpoort noorderpoort.nl CONTRACT V jB. On- en offshore Windtechnicus "De komende jaren zal de windmolen- industrie snel gaan groeien. Zowel on- als offshore worden steeds meer windmolens gebouwd. Onderhoud van de turbines is essentieel. Het Noorderpoort wil op deze vraag uit de markt inspringen door het aanbieden van een opleiding tot offshore windtechnicus." Aldus dhr. Hakvoort, directeur van zowel Noorderpoort Contract als 'Noorderpoort Eemsdollard, Energy and Maritime'. "De school leidt op volgens de internationale BZEE standaard en is daarmee een internationale koploper. Ons nieuwe opleidings- en trainingscentrum in de haven van Delfzijl staat in het middelpunt van de bedrijfs- en arbeidsmarktactiviteiten in de Eemsdollard regio. Zij wil daarmee letterlijk de regio versterken." Noorderpoort is hét kenniscentrum op het gebied van duurzame energie. Maar wij doen dit niet alleen. Als Founding Partner van Energy Valley sluiten wij ons aan bij de ambitie van Energy Valley om samen de Inspectie en reporotie op grote hoogte Noordelijke energieregio te versterken. Door samenwerkingsverbanden aan te gaan wordt er gewerkt aan een integrale aanpak om duurzame energie op de kaart te brengen. De toekomstige arbeidsmarktpotentie bepaalt onze inzet naar nieuwe opleidingen en trainingen in het energiedomein. Of het nu gaat om on- of offshore wind, biogas of LNG, de markt bepaalt de inrichting van ons aanbod. Samen met Energy Acadamy Europe en Energy College hebben we een hoge ambitie als het gaat om de realisatie van een unieke propositie. Het is duidelijk dat Noorderpoort een school is die past bij het tijdperk waarin zij leeft. Innovatief en duurzaam. Noorderpoort versterkt de regio U kent Noorderpoort Contract van ons brede aanbod aan specialistische bedrijfsopleidingen. Als kennispartner hebben wij expertise op verschillende werkvelden en bieden u dan ook op maat gemaakte opleidingstrajecten. Wij zien het als onze taak om de regio te versterken. Met beide benen in de Groningse klei, en onze blik op de toekomst. Duurzaamheid staat bij ons centraal. Noorderpoort neemt dan ook het voortouw als het gaat om duurzame energie. Onze nieuwe opleiding "Offshore Windtechnicus" laat dit zien. Via Noorderpoort Contract kunnen uw werknemers deze opleiding in verschillende cursussen volgen. Meer weten? Wilt u weten wat Noorderpoort Contract voor uw organisatie kan betekenen? Bel vandaag nog met één van onze accountmanagers. Zij staan u graag te woord. Mailen kan natuurlijk ook. Noorderpoort Contract T (0800)020 20 96 E contract@noorderpoort.nl

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2013 | | pagina 75