Samen iets moois bouwen i in De Meeuwen! Zou je in De Meeuwen willen wonen? Zo ja, aan welke specifieke wensen moet de woning voldoen? Deze en meer vragen stelt projectontwikkelaar AM potentiële toekomstige bewoners van de wijk De Meeuwen. De Meeuwen is een kleine wijk in stad Groningen, dichtbij het cen trum, gelegen tussen het Winschoterdiep en de toegangsweg vanaf het Europaplein. Naast de bestaande bouw in De Meeuwen, realiseert AM hier een nieuw woongebied. Om ervoor te zorgen dat de woningen die hier gebouwd gaan worden overeenkomen met de woon wensen van toekomstige bewoners, wil AM graag weten wat die wensen zijn. 'Middels een enquête op de website www.wonenindemeeuwen.nl kunnen mensen aangeven wat ze graag zouden willen zien in de wijk,1 legt verkoop manager Miranda Venekamp-Brandt uit. Samen met pro jectontwikkelaar Thijs van Bree is zij verantwoordelijk voor de ontwikkeling van het nieuwe woongebied in De Meeu wen. 'De enquêtefase is gestart en we verwachten rond de zomer een klantenpanel te vormen van deelnemers. Met dit klantenpanel gaan we een stap verder. We vragen ze mee te denken over de ontwikkeling en staan open voor alle ideeën, wensen en eisen.' ECHTE VRIJHEID Door het gesprek aan te gaan met potentiele klanten, beoogt AM een beter eindresultaat. 'Toen de woningmarkt veranderde, merkten we dat we ook onze klanten anders moesten benaderen. Een woning kopen is een hele stap, dus je wilt als koper wel zeker weten dat je een goede keus maakt; een woning die precies is zoals je wilt. Wij bieden kopers nu echte vrijheid door met elkaar in gesprek te gaan om zo tot een goed plan te komen. Het mes snijdt dan aan twee kanten; wij verkopen de woningen en de bewoners zijn helemaal tevreden met hun aankoop.' De jonge wijk De Meeuwen biedt volop kansen voor een brede doelgroep. 'Er is veel mogelijk, maar om tot een optimale invulling van het woongebied te komen, luisteren we graag naar de inbreng van mensen die hier zou den willen wonen. Op die manier kunnen we er samen écht iets moois van maken.' www.wonenindemeeuwen.nl

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2013 | | pagina 36