Beste Aj'acXedei/w 4 DE AFTRAP Hartelijte welteom in de Amsterdam ArenA by Ajax - sc Heerenveen. ondantes de overwinning op psv blijven we herhalen dat we met een se rie finales bezig zyn. Maar de euforie was vorig weeteend groot, dat wel. oote de andere uitslagen waren In ons voordeel, Het was dus feest In de teleedteamer. Het was oote feest In bet uitvate, waar we allemaal ruim na afloop van de wedstrijd nog naartoe zijngeweest. een verder teeg stadion, maar een teolteend Ajax-vate. Fantastisch, wat een sfeer. Maar we waren allemaal oote realistisch. We hebben nog nltes. een van de spelers zei dat die overwin ning nltes waard Is, als we vanavond van Heerenveen verliezen. z,o Is bet. Dat Is dejulste Instelling, in de nabespreteing hebben we het oote gehad over dingen die beter teunnen. spelers die dat op teun- nen brengen - genieten van de prestatie maar oote bezig zijn met wat beter tean en oote alweer bezig zyn met de volgende wedstrijd - die zyn goed bezig. Het Is nu aan ons om op geconcentreerde wijze oote vanavond te winnen. Na een paar weteên op zon dag om half vijf als laatste te hebben afgetrapt, zyn we nu als eerste aan de beurt, op vrydagavond. ite heb me niet zo bezig gehouden met de concurrentie. Maar als we vanavond winnen, lijtet het me wel een leteteer idee om de rest van het weeteeinde rustig naar de andere wedstry den te teunnen teij teen. om met Ajax verder te groeien, teyte ite oote graag naar hoe het eraan toegaat in andere competities. Dat "Borussia Dortmund en Real Madrid in de halve finale staan van de M.FFA C-hampions League, verbaast me nites. in deed Manchester city vanzich spreteen door united te verslaan in de competitie en vervolgens de finale te halen van de FA cup. Het is weer een bewijs dat we een terante- zinnig stertee poule hadden. Het is een van de belangryteste doelen voor mij voor teomend seizoen: overwinteren in de W.FFA Champions League. Te beginnen met een wat gunstiger loting, en daarna met goed spel dat doel bereiteen. Nee, ite onderschat Heerenveen niet en ite weet dat we nog geen team pioen zyn, maar als trainer benje samen met de clubleiding al wel met het volc^t^dt seizoen bezig. Fn de teans is nou eenmaal groot dat we oote volgend seizoen mee mogen doen aan de champions League. Heerenveen doet het goed. Ljeluteteig. Het is beteend dat ite een liefhebber ben van elftallen die ver zorgd voetbal spelen, volgens een eigen visie. Dat doen ze bij Heerenveen. in de eerste seizoenshelft hadden ze veel pech en verspeelden ze veel punten in de slotfases, ite heb veel respect voor de manier waarop Marco van "Basten heeft vastgehouden aan zijn wertewyze. Het leverde een bijzondere serie overwinningen op, waardoor ze enorm zyn gestegen op de ranglijst, wat dat betreft teunnen wij hem dantebaar zijn, als je tey tet hoeveel punten onze concurrenten tegen Heerenveen verspeeld heb ben. Maar wij speelden oote gebijte in Heerenveen. Dat zijn we niet vergeten, z^oals. we oote niet zijn vergeten dat we aan een serie finales bezig zijn. vanavond dus Ajax - Heerenveen, waarin we weer een stapje dichter bij het ultieme doel van dit seizoen willen teomen: de landstitel. Frante de "Boer Trainer/Coach

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2013 | | pagina 4