"£>este AjaaledeiA,, 4 DE AFTRAP t+artelljte welteom In, de Amsterdam Aren-A by Aj'w - Heracles Almelo. ok vast te houden aan. wat wij on-ze spelers oote voorhoutdeiA.: er zijia, nog zes flkval.es te gaan,. Het paasweeteeln.de was voor Aj'a,* fan-tastlsch.jullle den-teen, dat Ite daw doel op de uitslagen, In, de Eredivisie, maar Ite bedoel oote de AEqoN Future Cup. Het was de vierde teeer dat dit In-tern-atlon-ale toernooi voor B-yunioreu, werd georganiseerd en. bet was weer een. groot succes. Het publlete beeft veel grote talen-ten. In. actie teun-kven. zien,. on-ze eigen, talen-ten. doen. op deze wijze belan-grytee ervaring op. spelen. voor veel publlete en. tegen, clubs uit an-dere culturen-, dat Is heel belan-gry te voor huw on-twlte- teellwg. pat valt wiet te tra In-en-. -Z-e deden- het fan-tastlsch, oote al verloren- ze de fln-a le. Maar het was n-atuurlyte oote voor het eerste elftal een- goed weeteeln-de. voor on-s als technische staf Is het fan-tastlsch om te zien. dat we niet alleen, on-ze wedstry den, wln-n-en-, maar dat we de afgelopen, kuaan-den- oote steeds meer terugzien- van, waar we dagelytes aan- werteen- op het traln-ln-gsveld. pe spelers geloven- n-et als wij In, de weg die we zy n- In-geslagen-, met deze w-an-ler van- spelen.. Als on-ze speelwijze goed wordt uitgevoerd, leidt dat tot mooie aan-vallen-, vorige weete tegen. NEC hebben- we daar meerdere voorbeelden- van- gezien-, In- sommige gevallen- oote fan-tastlsch afgemaatet. En- daar gaat het n-atuurlljte om, dat het oote ergens toe leidt, wy hebben- het vertrouwen- dat dit spel In-derdaad ergens toe Leidt. om die reden- heb Ite oote aljaren- veel respect voor Heracles. Z-lj houdei^ er oote een- filosofie op n-a waar voetballen- het ultgan-gspun-t Is. z.e willen- de bal hebben- en-ze combln-eren- goed, ze spelen- verzorgd voetbal. Z-e laten- elte seizoen- zien- dat ze daarmee tot goede prestaties In- staat zy n-. Het publlete wordt bij thuiswedstrijden, In. Almelo vermaatet en- oote In- uitwedstrijden- wordtin behoorlyte wat pun-ten- verzameld. Er zijn, genoeg clubs die met vergelljtebare ftn-an-clèie middelen- strijden- In. de grote mid den-moot van- de Eredivisie en- dat met een- veel n-egatlevere Instelling doen-, pat tean- mij veel mln-der beteoren-. voor wie goed oplet van-daag: In- de Aren-A wemelt het van- de Ajacleden- uit het verleden-, voor het derde seizoen- op rij Is er de reünie voor oud-spelers, op de trlbun-e Is de En.gelen.bate uit de Meer weer n-agebouwd. van-af die plete zullen, de oud-spelers de wedstrijd betey teen., spelers die een- bijdrage heb ben- geleverd aan- de vele prijzen- die Aj'a-x heeft gewon-n-en-. Misschien, geeft het on-ze spelers een- extra stimulans om te laten- zien- waar we toe In- staat zyn,. My maatet het niet uit waar ze die prlteteel van-daan- halen,, als ze maar een- goede prestatie neerzetten,. van-daag Is het aan, on-s om Heracles zo min. mogelljte aan- de bal te laten- teomen-. in- de Amsterdam Aren-A moeten- wij de baas zyn. en- het spel bepalen-, z-oals veel van- de oud-spelers op de trlbun-e ge wend zijn- uit hun-tijd In- de Meer. Heel veel plezier by Ajax - Hzraclts,. Fran-te de Boer Trainer/Coach

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2013 | | pagina 4