ren t Veld betreden of een poging daartoe doen. Het zich onbevoegd voorbij het hek begeven tussen vak U en/of vak W en het uitvak, of het doen van een poging daartoe. Gooien van materialen (vast of vloeibaar) naar andere personen of richting het speelveld. Vernielingen. Vernieling van tribunestoelen. Inklimmen c.q. hangen aan hekken en andere bouwwerken. Aanzetten tot spreekkoren. Deelname aan spreekkoren. €5.000,- maximale geldboete stadionverbod van minimaal 60 maanden. €2.500,- maximale geldboete stadionverbod voor Stadion Galgenwaard van minimaal 24 maanden. €2.500,- maximale geldboete stadionverbod voor Stadion Galgenwaard van minimaal 18 maanden. Schade wordt volledig verhaald stadionver bod van minimaal 9 maanden. Schade wordt volledig verhaald. De vervan gingswaarde van één stoel bedraagt minimaal €100,- stadionverbod van minimaal 9 maanden. €2.500,- maximale geldboete stadionverbod voor Stadion Galgenwaard van minimaal 18 maanden €5.000.- maximale geldboete stadionverbod van maximaal 60 maanden. €1.000,- maximale geldboete stadionverbod van maximaal 60 maanden. De bevoegdheid van FC Utrecht om de hierboven genoemde sancties op te leggen, laat onverlet de bevoegdheid van de KNVB om eventuele boetes en (landelijke) stadionverboden op te leggen. De standaardvoorwaarden van de KNVB zijn van overeenkomstige toepassing op het bepaalde in dit reglement. FC Utrecht heeft de bevoegdheid om gelijktijdig meerdere sancties op te leggen waarbij geldt dat de periodes van stadionverboden niet gelijktijdig lopen, maar na elkaar. De hierboven genoemde boetes zijn onmiddellijk opeisbaar, zonder dat daartoe enige ingebrekestelling of rechtelijke tussenkomst noodzakelijk is. Bij het uitblijven van een betaling zullen de boetes civielrechtelijk verhaald worden. Alle kosten die gemoeid zijn met het civielrechtelijke proces komen voor rekening van de bezoeker. Naast de hierboven genoemde boetes heeft FC Utrecht de bevoegdheid om alle schade te verhalen, waaronder directe schade door vernielingen maar ook gevolgschade, zoals bijvoorbeeld door sancties opgelegd aan FC Utrecht, door de KNVB of andere instanties of belanghebbenden.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2012 | | pagina 13