Stadion Galgenwaard: sfeer, beleving met passie en strijd op het veld Voetbal moet een feest zijn. Sfeer, beleving en passie op de tribunes en strijd op bet veld. De spelers vinden in hun supporters de twaalfde man. Voor die twaalfde man moet elke wedstrijd in Stadion Galgenwaard een uitje zijn. Dat willen wij koesteren. Wij willen nog maar eens benadrukken dat voetbal in ons stadion een feest moet zijn. We laten ons niet door een incident van het pad brengen. De Galgenwaard staat voor die eerder genoemde sfeer, passie en beleving. Mochten er toch incidenten plaats vinden dan roepen we als club de personen die hiervoor verantwoordelijk zijn ter verantwoording. Ook dit hoort erbij. Er zijn regels voor iedereen, voor ons als thuisclub, maar ook voor de bezoekende clubs. Dus, ze zijn bekend, maar we herhalen ze nog maar eens: Geen aanzet of deelname aan kwetsende spreekkoren richting tegenstander of scheidsrechter Het veld niet betreden Geen voorwerpen op of richting het veld of de tegenstander/scheidsrechter gooien Niet in de grachten komen tijdens de wedstrijd Niet in hekken of andere bouwwerken hangen Geen vernielingen aanbrengen Om onze wedstrijden goed te laten verlopen en onregelmatigheden te voorkomen, zijn extra voorzieningen getroffen. Op diverse plekken in het stadion zijn extra camera's geplaatst en detectieapparatuur met camera's voor het waarnemen van spreekkoren. Daarnaast worden vuurwerkhonden ingezet en is de kaartcontrole bij wedstrijden intensiever. Deze activiteiten gelden voor alle vakken, dus ook bij het uitvak. Wij willen als club die unieke sfeer van FC Utrecht in Stadion Galgenwaard behouden. Laten we daar met z'n allen hard aan werken. Spreek elkaar aan als supporter en zorg er samen voor dat we steeds unieke wedstrijden beleven in ons stadion.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2012 | | pagina 12