van ooyen m www.uanooyen.com DE KAART Jegersl^j GLASHANDEL L BEZOEK NU OOK ONZE GEHEEL VERNIEUWDE SHOWROOM Grens-Pendel Adviesburo Elly Wilms Grafimedia Marconistraat 7 A Landgraaf Tel. G45 531 14 13 eten drinken Brasserie "De Gele Kaart" in het Parkstad Limburg Stadion is een prima gelegenheid waar u dagelijks terecht kunt voor een kop koffie, verschillende eenvoudige lunch gerechten, een gezellige borrel, een zakelijk afspraak etc. Deze locatie is ook buiten de reguliere openingstijden te reserveren voor particuliere en zakelijke feesten De Gele Kaart ligt op Parkeerplaats 4 van het stadion, direct rechts van de hoofd entree en de fanshop. Parkeren kan pal voor de deur op de grote gratis parkeerplaats. Voor inlichtingen: 045 - 631 70 70 Openingstijden - ma t/m vr 10.00 tot 17.00 uur - elke thuiswedstrijd 2 uur voor aanvang op reservering Het bureau voor grensoverschrijdende belasting- en sociale zaken. Over Uw inkomen uit Duitsland werd tot nu toe géén belasting betaald... - tot nu toe. Want daar is door het in wer king treden van een vernieuwde Duitse wet uit 2004 verandering in gekomen.. Maak gebruik van Uw recht en betaal niet te veel! Over het Duitse pensioen kan en zal Duitsland vanaf 2005 inkom stenbelasting heffen. Het ambtelijke apparaat zal de "vooruitgeschoven" belasting vanaf 2005 gaan heffen! In het nadeel van U. ledereen die een schrijven van de Duitse belastingdienst ontvangt voor het doen van aangifte, moet hierop reageren! Anders zal er na 3 maanden automatisch een aan slag, met meestal een te hoog, bedrag aan inkomstenbelasting volgen. De beste voorlichting is derhalve van groot belang. Meestal is deze naheffing veel hoog en is deze soms zelfs tot nihil terug te brengen door het opvoeren van toegestane af trekposten. Negeer dus niet hun schrijven en schakel uw rechter hand: Grens-Pendel Adviesburo Elly Wilms in. Grens-Pendel Adviesburo Elly Wilms kan U door een vakkun dige en nauwkeurige inventarisa tie Uw steun en toeverlaat zijn in de beantwoording van deze vaak belastende formaliteiten. Wij dur ven te zeggen: maak gebruik van Uw recht en betaal niet te veel! Voor een vrijblijvend en infor matief gesprek kunt U contact opnemen met: Grens-Pendel Adviesburo Elly Wilms. Het bu reau voor grensoverschrijdende belasting- en sociale zaken. Dr. Ackensplein 1, 6462 CS Kerkrade Telefoon: 045-5670525 E-mail: grens-pendel. adviesburo@home.nl ELEKTRO v.o.f. Karlo Kaczorowski Tel: 0641274625 Patrick Bal Tel: 0641274626 Markiessiraaf 11 Fax: 0455331562 63711k landgraaf f-niail info@kbeleklro.com www.kbelektro.com Advocaten BE Strafrecht I Huurrecht I Verbintenissenrecht Jeugdrecht I Incassorecht Personen- en familierecht I Bestuursrecht I etc. bjegers@jegersadvocaten.nl www.jegersadvocaten.nl www.syncgrafimedia.nl

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2012 | | pagina 22