B>este AjacXedeiA,, 4 DE AFTRAP welteom In de Amsterdam ArenA by Ajax - vvv-venlo. De afgelopen dagen heb Ite het van veel teanten gehoord. De nare sruaate van de nederlaag In de Laatste thuiswedstrijd, tegen vltesse, moet weg gespoeld worden. Daar hebben de supporters rec-ht op en wy zyn het aLs team verplicht aan onze staud. Dut Is de fase van het seizoen waarin clubs, rweer dan aan het begin, te ma teen tery gen ruet schorsin gen, blessures en mentale rn.ee- en tegenvallers. z,o oote Ajax. Afgelopen weeteelu.de In Zwolle verliep de wedstryddag voor ons dan oote bizar. Nltelas Molsander viel zlete af tsy an B-abel liep al snel een pynlytee blessure op en we w.oesteu, uit voorzorg Toby Alderwelreld vervangen. Daardoor werd de ploeg nog jonger eu, nog ru.lu.der ervaren. we wonnen eu, waren ultelndely te blij met de drie punten. Na afloop tereeg Ite natuurlyte weer vragen over Inhaalraces eu. onze tearu.ploeu.ste.au.seu-. Het Is lo gisch alsje by Ajax trainer of speler bent, datjournallsten dat vrageu,. Alsje tey tet naar de afgelopen jaren In de eredivisie eu, In de au-dere competities In europa, dan teunje In de eerste selzoeu-shelft elgenlyte maar heel weinig zeggen over hoe de eindstand eruit teorut te zien. Dus beau-twoord Ite die vrageu. liever nog u-let. ite heb wel gezegd dat de wlust lu, Z,wolle eeu. begin moet zyn van eeu, serie, die natuurlyte oote lu-haalrace genoemd mag worden. Z-o'u- opmertelng teau- de prulleu-bate lu, als we vau-daag u-let doen wat we moeten doen: winnen. oru- dat het vau-daag op papier de geru.atete.ely teste Is lu, de ry die gaat te.oru.eu,, vlu-d Ite het voor ou.zejou.ge groep rueu-taal gezien de moelly teste. ite zal dau. oote trots op de spelers zyu, als ze vanavond ruet drie puu-teu, het veld af stappen. eeu, deel vau, de spelersgroep teeerde dou-derdag terug vau, hun lu.teru.atlou.ate wedstryden. Met ver schillende gevoeleu-s. eu, Iedereen praat ruet ons over de teansen In de kffa c-haruplons League, waarvoor we de teoruende weteen tegen B-orussla Dortruund en 'Real Madrid spelen. Anderen zyn al bezig ruet de wedstryd tegen teoploper en concurrent Psv, begin deceruber. wy nog niet. Het Is aan ons als technische staf oru, ondantes al die afleidende zateen, duldely te op deze groep over te brengen dat vandaag tegen vvv drie punten gehaald ruoeten worden, voor nu telt nltes anders. we willen vanaf de eerste rulnuut drute zetten, de bal snel rond laten gaan en niet alleen teansen creëren, maar oote benutten, in dat geval ma teen we er samen met het publlete een fantastische avond van. Lutet dat niet meteen, dan moeten we geduldig zyn en vanuit onze taate blijven spelen, met vertrouwen In eigen teunnen. een overwinning zat een goede stap zyn, zowel voor de stand op de ranglyst als voor het gevoel dat we nodig hebben, om de teoruende zware weteen sportlef gezien goed door te teoruen. ite wens jullie heel veel plezier by Ajax - vvv-venlo. Frante de B-oer Trainer/Coach

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2012 | | pagina 4