Patrick Goedhart „Het is fantastisch om met ONS Boso Sneek tegen Ajax te spelen. Door het lot aan Ajax te worden gekoppeld, een mooier scenario is gewoon niet denkbaar. Ik kijk uit naar de wedstrijd tegen de landskampioen. Persoonlijk ben ik absoluut niet voor Ajax. Ik heb zelf niet zoveel met Ajax. Ik ben meer een PSV-man. We zullen het heel lastig krijgen, maar het blijft bekervoetbal. Belangrijk is met welk elftal Ajax naar Sneek komt. In elk geval zul len we een stapje extra moeten doen tegen de club uit Amsterdam'! Jacob Noordmans „Met Ajax door loting als tegenstander, het kan niet mooier. De bekerwedstrijd tegen Ajax zal een hoogtepunt zijn en blijven in mijn voetbal loopbaan. Ik hoop, dat het een echte bekerwed strijd wordt. We zullen zo lang mogelijk Ajax op 0-0 moeten houden en zelf proberen een goal te maken. Dik verliezen moet niet gebeuren. Het aantal tegendoelpunten zullen we beperkt moe ten houden". LeodeWagt „Voor de voetbalvereniging ONS Boso Sneek is de bekerwed strijd tegen Ajax van heel grote betekenis. Als amateurclub kun je in Nederland geen grotere tegenstander krijgen. Ik zelf ben er nuchter onder, dat we Ajax hebben geloot. Het bekertreffen met Ajax is van groot belang voor de uitstraling en charme van de club ONS Boso Sneek. Er wordt veel gesproken in allerlei tv-en radioprogramma's over onze vereniging. Dat vind ik mooi. Wat ik verwacht van de wedstrijd? In de sport heb je altijd een kans. Ik schat die tegen Ajax overigens kleiner in dan één procent, maar je weet het nooit in de voetballerij. Ik ben er van overtuigd, dat Ajax niet met tweede elftal komt. Ze willen niet het risico nemen te worden uitgeschakeld. Dat overkwam onlangs bijna PSV, dat met een tweede keus nipt en gelukkig Achilles'12 uitschakelde. Dat wil Ajax niet. Bij verlies gaan de koppen er af bij de Amsterdammers"!

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2012 | | pagina 19