Via de Fanshop naar het Avonturenpark! Besteed rond de wedstrijd van vanavond 50,- in de Fanshop van Heracles Almelo en ontvang twee gratis kaarten voor het Avonturenpark Hellendoorn! Deze tickets, ter waarde van 21,- per stuk, zijn te besteden in de Herfstvakantie! Op woensdag 24 oktober zijn de spelers van Heracles Almelo 's middags ook present in het Avonturenpark. Almelo spelen aanvallend dus ik denk dat het een aantrekkelijke wedstrijd wordt. Meestal komt Ajax als winnaar uit de strijd maar dat moet dit weekend maar eens andersom zijn!" Wat verwacht je van verder van dit seizoen? "We proberen zo hoog mogelijk te eindigen. Ik hoop ook dat we weer ver komen in het bekertoernooi. We gaan het zien hoe dit sei zoen gaat verlopen. Ik hoop zelf basisspeler te blijven en mezelf te ontwikkelen tot een vaste waarde voor Heracles Almelo. Ik wil goed voet ballen en het publiek vermaken." Dit weekend heb je met spelers van Ajax gespeeld bij het Nederlands Beloftenelftal, heb je het nog over de wedstrijd gehad? "Ik heb het er deze week met een aantal jon gens wel over gehad. Er wordt dan natuurlijk wel een beetje over geouwehoerd en dat is alleen maar mooi. Stefano Denswil zal waar schijnlijk ook bij de selectie zitten van Ajax. Maar ik neem denk ik geen contact op voor de wedstrijd. Ik zie hem wel bij de wedstrijd en dan komt het wel goed." -^^^nog veel van de jongens leren. Ik leer veel van Willie, Lerin en Kwame. Natuurlijk baal ik wel als ik op de bank zit maar dat moet je accepteren. De volgende keer moet je dan laten zien dat je er wel hoort te staan." Wat vond je van de laatste wedstrijd tegen PEC Zwolle? "We zijn die wedstrijd ontzettende goed begonnen. We creëerden vijf a zes goede kansen en dan staan we maar met 1-0 voor in de rust terwijl dit gewoon drie of vier tegen nul had moeten zijn. Het is jammer dat we die kansen niet afmaken. In de tweede helft kregen we weer een aantal kansen die gelukkig wel werden afgemaakt. We hebben verdiend gewonnen daar. Tegen Zwolle heb ik zelf niet mijn beste spel laten zien. Ik heb redelijk met het team mee gevoetbald. Maar het kon beter. Bijvoorbeeld in balbezit moet ik meer rust houden." Wat verwacht je van vandaag? "Ajax heeft een goed team. Vooral nu met Ryan Babel voorin die ik heel sterk vind. Ze hebben ook een goed middenveld dat we onder controle moeten houden. Als dat lukt zijn we al een heel eind op weg tegen Ajax. Ik heb niet alle wedstrijden van Ajax gezien maar meestal wel de samenvattingen. Ik weet niet hoe ze gaan spelen maar ik denk dat we ze snel onder druk moeten zetten en ze niet moeten laten voetballen. Als zij in hun spel komen wordt het lastig. Maar wij gaan ons eigen spel spelen, dat gaat Ajax ook doen. Ik geloof niet dat zij zich zullen aanpassen, en zij zullen voor de winst gaan. Maar dat gaan wij ook doen. Ik verwacht dus een open wedstrijd want we wil len beiden graag aanvallen en we voetballen altijd voor de winst. Zowel Ajax als Heracles

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2012 | | pagina 9