"Goed voetballen en het publiek vermaken" MIDDENVELDER THOMAS BRUNS: De afgelopen week was een aantal Heraclieden druk met interlandverplichtingen. Dit gold ook voor Thomas Bruns. Hij nam het met het Nederlands Beloftenelftal in een tweeluik op tegen de beloften van Noorwegen. Thomas Bruns is één van de opvallende verschijningen dit seizoen bij Heracles Almelo. Hij begon op de bank maar staat de laatste weken vaker in de basis. Een leuk moment om eens zijn verhaal te laten horen. "Ik had niet verwacht dat ik zoveel zou spelen want er is veel con currentie." Hoe was het afgelopen week met de beloften van Oranje? "Het was een mooie ervaring en leuk om mee te maken. Veel dingen geleerd en het is een leuke groep. Het was tof om te spelen. De eerste wedstrijd tegen Noorwegen heb ik de volle negentig minuten gespeeld en afgelopen dinsdagavond heb ik vijfenveertig minuten gespeeld. Het was een moeilijke wedstrijd en wij voetbalden in een bijzonder systeem, namelijk 4-5-1. Dan moet je de ruimtes zoeken ik wilde tussen de linies spelen maar het was daarvoor een lastige wedstrijd. Ik ben helaas weinig aan de bal geweest en ik probeer altijd mijn eigen spel te spelen maar dat was moeilijk tegen de Noren. Mijn spel was redelijk en ik heb mijn best gedaan. Ik kan nog steeds veel leren en ik neem deze ervaring zeker weer mee naar Heracles Almelo. Maar zoveel verschil is er niet, ik probeer altijd mijn eigen spel te spe len. Het grootste verschil is het systeem waarin gespeeld wordt. Maar ik hoop dat ik vaker opgeroepen word. Dat zou echt mooi zijn." Wat vind je van de seizoensstart? "We hebben een paar punten te weinig gehaald. We hadden sowieso tegen VVV-thuis en RKC-uit de drie punten moeten halen. Maar we komen steeds beter in ons spel, dit is hoe we willen voetballen. Nu is het zaak om het goede spel vast te houden en het ook tegen Ajax te laten zien. Ik heb in het begin zelf niet veel gespeeld maar de laatste tijd laat ik zien dat ik het niveau aan kan. Ik probeer zo goed mogelijk voor het team te spelen en dat lukt op het moment goed. Ik had niet verwacht dat ik zoveel zou spelen want er is veel concurrentie. Het is mooi dat de trainer er mij dan wel inzet. Concurrentie is denk ik alleen maar mooi. Ik kan

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2012 | | pagina 7