14,- WEDSTRIJDACTIE VERVOLG INTERVIEW Geweldige kidsclubactieü HERACLES ALMELO - AJAX Word nu lid van de Herakids en ontvang twee gratis kaartjes voor Avonturenpark Hellendoorn. De kaartjes zijn geldig in de herfstvakantie. Op woensdag 24 oktober komen er 's mid dags een paar spelers naar het pretpark en kun je meedoen met een leuke prijsvraag! De Herakids zijn de jongste supporters van Heracles Almelo. Zij lopen aan de hand van de spelers mee met de line up, bezoeken wed- strijden van Heracles Almelo en gaan naar leuke activiteiten waar de spelers ook bij aan- wezig zijn. Kortom: de leukste kidsclub van Nederland! Alle shawls voor slechts Actie loopt van 17 t/m 31 oktober 2012 ifts De wedstrijdactie geldt alleen in de Fanshop in de weken van de wedstrijden tegen Ajax, SC Heerenveen en Sparta Rotterdam. De wedstrijdactie kan niet worden gebruikt in combinatie met andere acties, kortingen en aanbiedingen. Er zit natuurlijk een lichtjaar verschil tussen de clubs Ajax en Heracles Almelo. Maar is de intentie van het mooi willen voetballen en het ontwikkelen van jonge spelers een vergelijking die we kunnen maken? "Absoluut, honderd procent. Als we kijken naar spelintentie bij Heracles Almelo dan is die ook altijd gericht op aanvallend voetballen en proberen de tegenstander te domineren. Jonge spelers worden beter en krijgen kansen. Die factoren zijn zeker vergelijkbaar met Ajax en onze werkwijze." Tot slot, wat verwacht u van de wedstrijd? "Heracles Almelo zit in een goede periode, U hebt in Oranje nog met Heracles- trainer Peter Bosz gespeeld, met Ajax vaak tegen hem en nu zijn jullie collega's. Wat vindt u van hem en hoe is jullie band? "Ik vond Peter een hele intelligente speler met een goede mentaliteit. Wat hij de laatste jaren in Almelo neerzet is heel herkenbaar. Ze spe len bijna altijd mooi voetbal en slagen er met beperkte middelen in om in het linkerrijtje te spelen. Dat is erg knap en zeker ook een ver dienste van Peter Bosz." boekt goede resultaten en maakt ook voetbal lend stappen. Ik verwacht een interessante ont moeting, waarbij Heracles Almelo het voordeel van kunstgras heeft. Wij mogen geen punten verliezen en zij willen ten koste van alles stun ten. Wordt interessant dus!" -A/melo- ben ik over de ontwikke ling best tevreden."

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2012 | | pagina 21