Prijzen verloting SUPERHOOFDPRUS sc Heerenveen fe* Colofon (De netto opbrengst komt ten goede aan de oplei ding van jeugdspelers bij Sportclub Heerenveen) Uitgave Aktie '67 Oplage 100.000 exemplaren per seizoen. Verschijnt bij alle competitie wedstrijden van sc Heerenveen, Alsmede beker-en europese- wedstrijden in het Abe Lenstra-stadion. Acquisitie Wouter Bles, Fred Offringa, Jaap Vogelzang, Rikus de Vries, Jitse Zielman, Dick Spin. Redactie R.T. de Jong, Gerard Kerkstra, Simon Bijker, Greta Smink, Gea de Jong, Palle Mulder, Kimberly Hofstra Douwe Duursma, Sipke Tjerkstra, Bert Veenstra. Eindredactie Jan v.d. Wijk 06-51227935 aktiescheerenveen0ziggo.nl Ontwerp lay-out VosLibert, Leeuwarden Drukwerk en opmaak van der Eems Heerenveen Komeet 4, 8448 CG Heerenveen Tel. 0513-646666 www.vandereems.nl Foto's FPH Verspreiding en verkoop Medewerkers Aktie '67 Rabobank Klassement Jitse Zielman Leiding verkoop, verlotingsprijzen Douwe Wijnstra, Jan Hoekstra Prijzen kunnen tot een half uur na afloop van de wedstrijd worden afgehaald in de ruimte van Aktie '67, onder de tribune van vak 8, te bereiken via de omloop rond het veld. Fiets t.w.v. 225,- aangeboden door Care Schade Service te Heerenveen Drachten en Leeuwarden. Meubelcheque t.w.v. €115,- aangeboden door Resi Wooncentrum te Wommels. Waardebon t.w.v. 75,- aangeboden door Max uw Heren en Dames mode specialist te Bolsward. Waardebon t.w.v. 80,- aangeboden door Overdiep Herenmode. Dracht 85 te Heerenveen. Waardebon t.w.v. 44,- voor 4 personen aangeboden door De twa Marren golf te Leeuwarden en Wolvega B.V. Waardebon t.w.v. 50,- aangeboden door el Pacho, Pèpè Coco te Heerenveen, Leeuwarden, Drachten, Sneek en Deersum. 2x Dinerbon t.w.v. 50,- aangeboden door Etensreis Heerenveen, Schans 65. De bon is te besteden op Vrijdag, Zaterdag en Zondag en alcoholvrije dranken zijn inbegrepen. Dinerbon t.w.v. 50,- aangeboden door Hajé Hotel Joure. Tegen inlevering van deze bon krijgt u twee 3 gangen diners aangeboden. Iris Cheque t.w.v. 25,- aangeboden door De Goede Verzekeringen, Geldleningen en Hypotheken. Uw adres voor alle particuliere en zakelijke diensten. Meer dan 60 jaar een begrip in Heerenveen. Een pakket Friesland wijnen t.w.v. 25,- aangeboden door Organisatie en catering Waal Friesland te Langweer. Dinerbon t.w.v. 25,- aangeboden door Hotel eetcafe Duhoux te Wirdum. Waardebon t.w.v. 25,- aangeboden door Feansjop. sc Heerenveen shirt met handtekening spelers aangeboden door Aktie '67. V.V.V. cadeaubon t.w.v. 20,- aangeboden door Ruitersport Het Hoefijzer te Tjalleberd. Fruitmand t.w.v. 20,- aangeboden door Wijnstra aardappelen, groenten en fruit. Heerenwal 79-80 te Heerenveen. VIP arrangement voor 2 personen voor de wedstrijd op zondag 21 oktober 2012 Goedgekeurd door burgemeester en wethouders van Heerenveen. 29

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2012 | | pagina 31