Beste voetbalvrienden, Namens Ajax heet ik u van harte welkom bij de wedstrijd van vandaag. Wij vinden het leuk dat u naar Sportpark de Swadde van W Buitenpost bent gekomen voor de wedstrijd Ajax - SC Veendam. Dit is het vierde duel in de voorbereiding van onze selectie op het nieuwe seizoen. Gedurende deze belangrijke periode werken we met z'n allen aan de vorm, conditie en de prestaties van het elftal. Daarnaast is het uiteraard belangrijk dat de spelers wedstrijdritme opdoen. Het kan zijn dat er vandaag enkele spelers uit de vaste selectie op het veld ontbreken. Dit heeft onder andere te maken met het Europees Kampioenschap voetbal dat deze zomer werd gespeeld in Oekraïne en Polen. De Ajacieden die daaraan hebben deelgenomen, hebben volop doorgetraind en gespeeld terwijl andere spelers van een welverdiende vakantie genoten na een lang seizoen. Maar er zijn ook enkele nieuwe spelers bij de selectie gehaald die u vandaag wel met eigen ogen kunt aanschouwen. Samen met de kampioenen van vorig jaar gaan deze kersverse Ajacieden in onze nieuwe wedstrijdshirts het veld op. Ook voor onze supporters vinden wij de oefenwedstrijden in de voorbereiding belangrijk. Zo krijgen zij de kans om hun elftal toe te juichen in hun eigen woonplaats of dicht daarbij in de buurt. Als laatste wil ik u attent maken op onze Open Dag op woensdag 1 augustus aanstaande. Dit wordt een dag met veel activiteiten en niet te vergeten de presentatie van onze selectie. Het volledige programma kunt u vinden op onze site www.ajax.nl. Ik hoop u komend seizoen ook in de Amsterdam ArenA te mogen verwelkomen. Veel plezier bij de wedstrijd vandaag! Henri van der Aat commercieel directeur Ajax

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2012 | | pagina 5