PROGRAMMA AJAX TV DE AFTRAP 13 Elke dag brengt Ajax TV nieuws, achtergronden en reportages over het verleden, heden en de Toe komst van de club. Zowel op de website als op Eredivisie Live. Komende week veel aandacht voor het eerste elftal, de Ajax-jeugd maar ook voor de afsluiting van de Eredivisie en specials rondom Ajacieden en oud-Ajacieden. In geval van huldigingsfestiviteiten zal de programmering van Ajax TV worden aangepast. Reacties na afloop Donderdag 3 mei Samenvatting Ajax - VW-Venlo Reacties na afloop De wedstrijd van exclusive Beelden van de uitlooptraining en interview met een Ajacied Wedstrijd van Toen: een roemrucht duel tussen Vi tesse en Ajax uit de rijke Ajax-historie Vrijdag 4 mei Voorbeschouwing Vitesse - Ajax Ajax tegen... Vitesse Heini Lotto Jong Ajax, Helden van de Toekomst Zaterdag 5 en zondag 6 mei Herhaling van de leukste items van afgelopen week op Ajax TV Maandag 7 mei Samenvatting Vitesse - Ajax exclusive De wedstrijd van exclusive Beelden van de uitlooptraining en interview met een Ajacied Jong Ajax tegen... Jong AZ Special: Christian Eriksen stuurt zijn Mercedes door Amsterdam Dinsdag 8 mei Samenvatting Jong Ajax - Jong AZ EXCLUSIVE Reacties na afloop Beelden van de Ajax-training AEGON Toekomst Journaal: aandacht voor de jeugd van Ajax exclusive Woensdag 9 mei Special: Hoe is het met Dennis Rommedahl? Top 10: de tien mooiste Ajax-doelpunten uit de Ere divisie 201 1-2012 Donderdag 10 mei Streetwise special Vrijdag I I mei Special Christian Eriksen Special Heini Lotto Jong Ajax tegen... Jong PSV Ajax TV is tot en met 26 mei te zien op Eredivisie Live. Houd ajax.nl in de gaten voor de meest actuele programmagids. En verder... Natuurlijk valt er de komende weken nog veel meer te zien en te beleven op Ajax TV. Kijk op www.ajax.nl voor een compleet uitzendschema van Ajax TV. Hier zie je ook wanneer Ajax TV wordt uitgezonden op Eredivisie Live. De items op het clubkanaal zijn ook terug te zien op www.ajax.nl. exclusive Te zien op Ajax Exclusive TV Uitzenddagen en onderwerpen zijn altijd onder voorbehoud! Ajax Exclusive TV is de online TV-zender van Ajax. Ajax Exclusive TV biedt beelden die nergens anders te zien zijn, waaronder exclusieve interviews, persconfe renties, uitgebreide samenvattingen van Ajax I, Jong Ajax en de Ajax-jeugd en een uniek kijkje achter de schermen bij Ajax. Een abonnement op Ajax Exclusive TV heb je al voor 9,95 euro per seizoen (t/m 30 juni 2012). Je kunt ook een maandabonnement voor 1,95 euro afsluiten. Kijken dus! facebook www.facebook.com/afcajax www.twitter.com/afcajax www.hyves.nl/ajax

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2012 | | pagina 12