B>este AjacXedeiA,, 4 DE AFTRAP Hartelijk wel teem. In, de Amsterdam Aren-A. vandaag Is FC utrecht onze tegenstander. Het Is onze eerste competitiewedstrijd In de ArenA van dit kalenderjaar. wij begonnen 2012 met een oefenwedstrijd tegen Almere city en een goed trainingskamp In het Braziliaanse sao Paul0. in onze eerste officiële wedstrijd werden we door AZ uitgeschakeld voor de K.NVB B-eker en vervolgens s-peelden we In Alkmaar gelijk voor de competitie, over ons spel In die laatste wedstryd waren we tevreden. Maar de neder laag In de K,ulp van vorige week was de wedstrijd die daarop volgde, voor ledereen die Aja-r een warm hart toedraagt Is duidelijk dat we er vandaag alles aan moeten doen om drie punten te pakken. De met &-A verloren uitwedstrijd tegen onze tegenstander van vandaag wilde ik graag snel vergeten, maarjuist door het verloop van de wedstryd en met name de uitslag werd het een 'onvergetelijke' mid dag. we zullen er in de aanloop naar deze wedstryd in Amsterdam wederom aan worden herinnerd, in algemene zin geldt dat we alle thuiswedstrijden winnend moeten zien af te sluiten; daarnaast wil ik vandaag graag rechtzetten wat in utrecht gebeurd is. om het toch nog enigszins te kunnen vergeten. Dat zal niet gemakkelijk vjordttA-, FC utrecht is tegen Ajax altijd gebrand op een goed resultaat. Hele maal nu ze dichtbij de degradatiezone terecht zijn gekomen, wij zitten in de fase dat we niet alleen te vaak ondermaats presteren, maar dat ook alle andere dingen tegenzitten, veel blessures, nu weer een schorsing, arbitrale dwalingen en zelden of nooit een gelukje. Het één heeft te maken met het ander, om geluk af te dwingen moetje niet zeuren en keihard werken. By alles aan doen omje te verbeteren als team en als individu. Dat is het belangrijkste dat ons deze periode te doen staat. Het past ook niet bij Ajax om daarover te klagen, dus dat zal ik ook niet doen. ik verschuil me er niet achter en vind dat we ondanks de vele spelers die we missen genoeg kwaliteit in de selectie hebben om bepaalde klappen op te kunnen vangen. Fn dus heb ik vertrouwen in een goed resultaat vandaag, ge steund door het publiek moeten we veel inzet tonen en daarbij verzorgd blijven voetballen. Alleen dan kunnen we aantonen beter te zijn dan FC utrecht. Dooreen overwinning kunnen we vertrouwen opdoen. Dat is in deze fase een cruciale factor om goed te kunnen presteren: vertrouwen. voor ons is het dus een belangrijk duel. ik hoop dat iedereen die vandaag de ArenA bezoekt het belang van deze wedstrijd voor ogen heeft, «sjezamenlyk moeten we het tij zien te keren. Dan kan ik in mijn volgende voorwoord van de Kick off ook een stuk positiever zyn dan nu. Heel veel plezier bij Ajax - FC utrecht. Frank de B-oer t~rainer/Coach

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2012 | | pagina 4