Feyenoord Jeugdproject 2012 van start FEYENOORD IN DE SAMENLEVING Na de succesvolle edities van de voorgaande jaren, is de afgelopen weken het Feyenoord Jeugdproject 2012 van start gegaan. In het kader van Scoren op Zuid en Scoren in Noord volgen de komende maan den meer dan duizend leerlingen van Rotterdamse basisscholen een op Feyenoord geënt lesprogram ma, dat zij deels in De Kuip afwerken. De eerste startbijeenkomsten hebben inmiddels plaatsgevon den in het stadion, zoals afgelopen donderdag toen meerdere klassen uit de Deelgemeente Overschie naar Rotterdam-Zuid kwamen. Bij de aftrap van het educatieve programma kregen zij gedurende de dag een gymles van oer-Feyenoorder Ben Wijnste kers, die de kinderen onder meer de trappen van De Kuip op liet rennen. In de Giovanni van Bronck- horst Academy stond een interviewtraining op het programma, waarna zij hun opgedane kennis even later direct in de praktijk konden brengen toen een Feyenoord-speler achter een spreektafel plaatsnam voor een vraaggesprek. Naast een fotosessie op de business seats en een rondleiding door het stadion stond er ook nog een geschiedenisles in het Feyen oord Museum op het programma. De kinderen gingen aan het einde van de middag met een lesboekje van de club naar huis, waarna zij het educatieve programma de komende maanden op school voortzetten. Na de startbijeenkomst vol gen nog gastlessen door trainers en jeugdspelers van Feyenoord op de scholen. Het Jeugdproject wordt uiteindelijk afgesloten met een bezoek aan een thuiswedstrijd. Wedstrijdmagazine I Feyenoord - Ajax 23

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2012 | | pagina 22