Win ballonvaart met herfstfoto Vrijdagavond 25 november AZ-uit Volgende thuiswedstrijd tegen FC Twente Vrijdag 25 november Zondag 4 december Kort nieuws WEDSTRIJD MAGAZINE FC UTRECHT KORMIEUWS FC Utrecht-supporters met fotografische talenten kunnen een ballonvaart voor twee personen winnen (ter waarde van 210,-) in de eigen luchtballon van FC Utrecht. Deze prijs looft de club uit aan de supporter die de mooiste of leukste herfstfoto plaatst op de Facebook-pa- gina van Utrecht Ballooning. Dus pak je camera of telefoon en kijk scherp rond hoe en waar je in Utrecht (stad of regio) een fraai, leuk of gek herfst plaatje kunt maken. Dan heb je kans om binnenkort vanaf Stadion Galgenwaard met de FC Utrecht-ballon op te stijgen en onze mooie omgeving eens op een heel an dere manier te bekijken. "Een ballonvaart maken is altijd een geweldige belevenis", zegt Carlo Andreoli van Utrecht Ballooning, "maar niet alleen in de zomer. Ook de herfst en de winter zijn mooie periodes van het jaar om dat te doen. Bovendien mag je dan ook overdag varen. Dus tegen suppor ters met oog voor de omgeving zou ik zeggen: doe je best en benut deze buiten kans." De fans van FC Utrecht kunnen zelf be slissen wie de winnaar wordt. Dat is na melijk degene bij wiens foto de meeste 'likes' komen te staan. De najaarsactie van Utrecht Ballooning sluit op 21 decem ber, als Koning Winter voor de deur staat. Dan wordt ook de winnaar bekend ge maakt. Kijk voor deze actie ook op www.utrechtballooning.nl/herfstactie. Vijf dagen na het treffen met ADO staat opnieuw een uitwed strijd op het programma. In Alkmaar neemt FC Utrecht het op 25 november op tegen AZ. Deze vrijdagavondwedstrijd begint om 20.00 uur. Pas over een maand speelt FC Utrecht weer een thuiswed strijd. Op 4 december komt FC Twente naar Stadion Galgen waard. Het weerzien met trainer Co Adriaanse en Tim Cornelisse van FC Twente begint die zondagmiddag om 14.30 uur. 9

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2011 | | pagina 9