'Activeer jouw seizoenkaart' Tekst: Jeroen de Laat FC Utrecht Voordeel WEDSTRIJD MAGAZINE FC UTRECHT Heb je interesse in kortingen en fikse voordelen? Activeer dan jouw seizoenkaart of schaf een FC Utrecht Voordeelpas aan, want hiermee ben je zeer voordelig uit bij een groot aantal webshops en winkels in Utrecht en omgeving. FCUtrechtVoordeel.nl is hét startpunt voor alle liefhebbers van leuke kortin gen en fikse voordelen op aankopen bij online shops en winkels. Let op: je eigen seizoenkaart is GRATIS te acti veren als een Voordeelkaart! Geen sei zoenkaart? De aanschaf van een Voordeelpas kost slechts twintig euro, een bedrag dat vaak al bij de eerste aankoop wordt terugverdiend. Met de Voordeelkaart kan onder meer online worden gewinkeld bij webshops als Free Record Shop, Otto, Wehkamp, Kijkshop, Loi, D-Reizen, Dynabyte, BCC, BelCompany en Men at Work. Maar het kan ook bij tientallen andere online winkels. De kortingen kunnen daarbij flink oplopen. Op vertoon van de Voordeelpas kun je ook gebruik maken van heel andere voordelen. Heb je bijvoorbeeld zin in een heerlijke duik? Bij Optisport Zwembad de Wetering in Houten kan elke voordeelpashouder met een kor ting van 1 euro recreatief zwemmen. Hij of zij mag bovendien maximaal drie vrienden meenemen die van dezelfde korting profiteren! Daarnaast zijn er speciale arrange menten te boeken, met veel voordeel. Wat te denken van Europarcs, dat liefst vijftig procent korting geeft bij een verblijf in één van zijn vakantie woningen in Nederland in de hele maand november? Dat voordeel kan oplopen tot in de honderden euro's. Heb je jouw seizoenkaart nog niet geactiveerd als Voordeelpas? Surf dan snel naar www.fcutrechtvoor- deel.nl en meld je aan!

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2011 | | pagina 23