AJAX HULDIGT JUBILARISSEN 6 DE AFTRAP Het is een mooie traditie binnen de vereniging Ajax: de huldiging van jubilerende Ajacieden. Zaterdagochtend 15 oktober stroomde de bestuurskamer van de Toekomst halfvol voor de nieuwste lichting jubilarissen. Een 'jonkie' als Danny Blind (25 jaar lid) moet zijn meerdere in clubjaren ruimschoots erkennen in Cor ter Beek. De stokoude Ajacied is al 75 jaar aan Ajax verbonden. Wie 25 jaar lid is van Ajax treedt toe tot de Bordjesclub. Net als Ajax-archivaris en erelid Wim Schoevaart (met zijn 81 jaar het oudste Ajax-lid) weet ook Ter Beek daar inmiddels alles van. In huize Schoevaart en Ter Beek prijken bordjes aan de wand die getuigen van 25 en 40 jaar lidmaatschap. Een clubman met 50 dienst jaren op zijn naam ontvangt een gouden Ajax-speld. Wie tien jaar verder komt moet zijn speldje inleveren, waarna hij dit terugkrijgt met daarop bijgezet een diamantje. De échte volhouders, Ajacieden met nóg meer clubtrouw en 'dienstjaren', ontvangen als jubilaris een passend Ajax-geschenk. Ter Beek nam zaterdag een zilveren schaal met inscriptie in ontvangst. Ajax-voorzitter Uri Coronel (ook erelid van de club) had warme woorden voor alle jubilerende Ajacieden en overhandigde de bordjes en spelden. De jubilarissen 2011. Staand: Danny Blind (25 jaar lid), Kees Timman (40), Karei Moos (60), Edwin Fischer (40), Frans Grootenboer (60)Marcel Grootenboer (25)Uri Coronel; zittend: Dick v.d. Berg (60)Bennie Muller (60)Cor ter Beek (75) Ton Pronk (60)Peter Hendriks (40)

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2011 | | pagina 6