Beste AjaoLedeiAs, 4 DE AFTRAP Hartely te welteom in de Amsterdam, Aren-A by Ajax - az,. »e serie wedstrijden die ite op deze plete, by onze Laatste thuiswedstrijd, nog als 'fantastisch' omschreef, beeft helaas niet gebracht wat wij er vooraf van, verwachtten,, ice cyclus begon, met een, uitoverwinning op Heracles Almelo en eindigde met de nederlaag by FC kroningen-. Tussen, deze wedstrijden, door speelden, we teort achter elteaar topwedstrijden, tegen- oly mpigue Lyon,, psv, Rtal Madrid en, FC Twente- in de beteer versloegen we weliswaar Noordwyte, maar iedereen die dit leest weet hoe de overige genoemde wedstrijden verliepen, we bereiteten teortgezegd té vaate niet het gewenste resultaat. vandaag begint een nieuwe periode van aaneengeschateelde wedstrijden, die op voorhand als wieder zwaar tean worden bestempeld dan de vorige, maarzeteer niet als wltA-dtr belangrijte. We hebben de pun ten hard nodig en de tegenstander van vanavond, AZ,, is een serieuze teampioensteandidaat geworden, (te zeg bewust 'geworden', we wisten dat ze goed zijn en dat de trainer zy n zateen bij de A-selectie goed voor elteaar heeft. Tesondantes had ite niet verwacht dat ze zoveel wedstrijden op rij zo goed zouden spelen en in wenst om zouden zetten. 6n nu staan ze dus bovenaan, vooraf hield ite vooral reteening met FC Twente en Psv als concurrenten in de strijd om de titel; daar is az, bijgeteomen. om mij heen hoor ite veel mensen zeggen dat de wedstrijd van ya<A-a\/D\A.d moet worden gebruitet om ons te revancheren op wisselende resultaten uit de vorige wedstrijden. 2,0 zie ite het niet, maar als spelers zich om die reden extra teunnen motiveren moeten ze dat vooral doen. ite vind gewoon dat wij eltee thuis wedstrijd in de competitie moeten winnen, dus oote die van vanavond. »ie ambitie hebben en uitspreteen hoort by Ajax. ite zie deze wedstryd voorat als weer een stap m ons proces. Nt-et alleen eltee wedstrijd willen winnen, maar oote eltee teeer beter willen worden, als individu en als team. spelers moeten nog meer laten zien waarop we trainen, ite ben er heilig van overtuigd dat we beter teunnen dan wat we de afgelopen periode hebben laten zien. vanavond missen we enteele belangrytee spelers door blessures en schorsingen, dat biedt teansen voor hun vervangers, in allerlei opzichten is het dus op voorhand een in teressante wedstryd. We hebben vanwege de interlandverplichtingen veel spelers een lange periode niet gezien, voor de een wertet het prettig om even elders te zijn, voor de anderjuist niet. Als trainer wilje het liefsteje team eltee dag by elteaar hebben om verder te werteen aan de ontwiteteeling van de ploeg. Maar zo wertet het niet in de voetbalwereld, vanavond zien we hoe de spelers ervoor staan. Na vanavond volgen dus oote weer diverse andere wedstrijden in binnen- en buitenland die voor ons belangry te zijn. r>it teeer noem ite het op voorhand geen fantastische serie, maar verwacht ite achteraf op een serie attractieve wedstrijden met fantastische resultaten terug te teunnen teijteen. veel plezier vanavond bij Ajax - AZ. Frante de Boer Trainer/Coach

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2011 | | pagina 4