ROBERTO SANTANERA de man achter een heel seizoen balsponsorschap BALSPONSOR Met veel passie en plezier runt Roberto een imposant horecabedrijf in het Groningse Godlinze. Met Ristorante dell 'Arte, Partycentrum Klein Italië Eetcafé 't Kippehok bedient de semi-ltaliaan een breed publiek. Een borrel, een lekker hapje eten, een spetterend feest of een combinatie hiervan, vrijwel alles is mogelijk! Verschillende beroepen tegelijk beoe fenen kan dat? Roberto Santanera is het levende bewijs. Als 7 jarig manne tje is hij bij zijn vader begonnen met variabele klusjes, van mineralen mon teren tot beelden restaureren. Om zijn eigen verbouwingen zo betaalbaar mogelijk te houden startte hij daar naast een afbouwbedrijf 'Start Finish' waarmee hij nog altijd een deel van zijn inkomsten genereert. Daarnaast is Roberto natuurlijk trotse eigenaar van een veelzijdig horeca etablissement. "Pas toen wij een open keuken in het restaurant realiseerden kwam de groei er opnieuw in. Daarnaast heb ik het nodig om de gasten te zien genie ten, dat is mijn grootste verdienste. Het geld wat ik verdien gebruik ik voor de inkopen en investeer ik weer in de zaak", aldus de enthousiaste ondernemer. Entertainen is hem dan ook op het lijf geschreven. Tijdens bruiloften en andere partijen gaat hij vanuit de keuken verder als DJ Rober to achter de draaitafel en vermaakt zijn gasten tot het eind van de avond. De openingstijden van het restaurant en eetcafé zijn beperkt. Zodoende heeft Santanera nog tijd over voor zijn afbouwbedrijf, maar ook voor de door hem ontwikkelde geurlijn 'Eau de Symbol' (elk sterrenbeeld zijn eigen parfum) en het ontwerpen van sie raden. Zijn nieuwste hanger is de Par te Mia, deze wordt binnenkort bij juwelierszaken verkocht. Al deze bezigheden ziet hij niet als werk, maar als zijn leven. Roberto: "ik ben geen type die gaat wachten of er gas ten komen. Daarom ben ik alleen open op zaterdag- en zondagavond, de vrijdag is gereserveerd voor brui loften en bedrijfsfeesten. De andere avonden zijn op aanvraag geopend voor minimaal 12 personen. Ik werk altijd met verse producten en heb weinig derving. Daarnaast is onze menukaart op een bepaalde manier opgebouwd die erg handig is voor de gasten maar ook voor onszelf. Naast de voorgerechten en specialiteiten waaronder diverse visgerechten kan men kiezen voor pasta, kipfilet, var kenshaas of ossenhaas. Vaak heeft iemand al een voorkeur voor een bepaald product en hoeft dan alleen deze pagina van het menu open te slaan om uit de diverse bereidingen met dat ingrediënt te kiezen. Mijn grootste beloning zijn tevreden klan ten." FD Groningen bestaat 40 jaar en Roberto Santanera is 25 jaar onderne mer. Roberto draagt de voetbalsport een warm hart toe. Dat betreft niet alleen de plaatselijke voetbaltrots W Godlinze, maar ook de trots van het noorden: FC Groningen. De Glinzer is naast balsponsor ook sponsor geweest van het Rondje Euroborg van de organisatie Martini Sport en sprak daarvoor met trainer Pieter Huistra. Op 14 september 2011 vierde Roberto zijn 25 jarig jubileumfeest waar fami lie, vrienden, oud-speler Henk de Haan, FC Groningen trainer Pieter Huistra, teammanager Theo Huizinga en vijf spelers van FC Groningen te weten: Brian van Loo, Koen van der Laak, Kees Kwakman, Danny Holla en Maikei Kieftenbeld van de partij waren. Voor de gasten was er een groot buffet en drank genoeg aanwe zig, zodat het een onvergetelijke avond is geworden. Het is Roberto die dan ook niet voor niets met trots zegt:Godlinze is dichterbij dan U denkt!" FC GRONINGEN SEIZOEN 2011/2012

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2011 | | pagina 50