estinea Mensen met een verstandelijke beperking tot hun recht laten komen. Dat is de opdracht die Estinea zich heeft gesteld. We ondersteunen cliënten in de Achterhoek en Twente. Die kunnen daardoor zoveel mogelijk hun eigen keuzes maken en hun leven zo zelfstandig mogelijk inrichten. zorg met overtuiging i werken is meer dan geld verdienen motivatie en begeleiding verzekerd De mogelijkheden, voorkeuren en interesses van onze cliënten vormen het uitgangspunt, maar vanzelf sprekend hebben wij ook werkgevers iets te bieden. De motivatie van onze clienten is bijzonder goed. Daarnaast zorgen wij voor uitstekende begeleiding. Voor mensen met een verstandelijke beperking is werken vaak veel meer dan een mogelijkheid om inkomen te verwerven. Het is allereerst de erkenning van het feit dat zij mensen zijn met mogelijkheden. Onze cliënten kiezen steeds vaker voor een begeleid werkplek buiten de traditionele werk- en activiteitencentra. Logisch, want een baan in een regulier bedrijf zorgt voor nieuwe contacten, biedt meer eigenwaarde, werkt statusverhogend en maakt werknemers tot volwaardige deelnemers aan de samenleving. In uiteenlopende bedrijven, op maneges, in supermarkten, scholen, kapsalons, zorgcentra's en winkels vinden steeds meer cliënten een zinvolle maatschappelijke positie. wij willen graag eens met u praten Misschien heeft u binnen uw organisatie wel een plek voor één van onze cliënten. Uiteraard wilt u als ondernemer eerst de risico's inschatten, wat het u kost en wat het u oplevert. Daarom willen wij graag met u in gesprek. Ziet u binnen uw bedrijf kansen om iemands bestaan te verrijken, door hem of haar een werkplek te bieden? Neem dan contact met ons op. Onze medewerkers begeleid werken komen graag vrijblijvend bij u langs om de mogelijkheden en voorwaarden met u door te spreken. Stichting Estinea www.estinea.nl info@estinea.nl telefoonnummer: 0543-495050 fax: 0543-495055

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2011 | | pagina 5