EfefefeegDeaa nnri^/mnrFjflnn nyMTVy?inrf>^hn tfSX - Muslu Nalbantoglu: "Negatieve traditie doorbreken" CRA^ "We willen de negatieve traditie van de laatste jaren, waarin we bijna altijd met grote cijfers verloren van Ajax, graag doorbreken. We gaan er vol goede moet tegenaan. Op de één of an dere manier wil het nooit lukken tegen Ajax in eigen huis, terwijl we thuis eigenlijk alles kunnen winnen met onze trouwe aanhang er achter", laat Nalbantoglu optekenen. "Zelf heb ik nog zes jaar in de jeugd van Ajax gespeeld. In de lichting van Wesley Sneijder, John Heitinga en Maarten Stekelenburg, om een paar voor beelden te noemen." Vorig seizoen stond voor Nalbantoglu in het teken van revalideren. Hij was bezig aan een goed seizoen, totdat het noodlot in de wed strijd tegen Vitesse toesloeg: Nalbantoglu liep een zware knieblessure op. "Dat was erg pijn lijk, want het ging zo lekker. Een blessure komt natuurlijk nooit op het juiste moment. Maar ik ben helemaal niet blessuregevoelig. Het deed me niet alleen pijn in mijn knie, maar ook in mijn hoofd. Gelukkig heb ik nu alles van me af gezet." "Ik speel zonder angst; ik ben totaal niet bang. Ik raak liever geblesseerd door er honderd procent in te gaan... Ik ben overigens blij dat ik weer lekker aan het voetballen ben. Het is toch heel anders om met de jongens te trainen dan individueel in Zeist, waar ik revalideerde. In wedstrijden maak je bijvoorbeeld ook heel andere bewegingen. Momenteel schort het nog aan wat wedstrijdritme, dus de minuten die ik in de voorbereiding maakte, zijn mooi meegenomen." De back is er klaar voor. "Als ik vandaag bij de wedstrijdselectie zit, ben ik er klaar voor." Muslu Nalbantoglu keerde eind juli na acht maanden blessureleed en aan de vooravond van de ouverture in de Eredivisie weer terug bij De Graafschap. De 27-jarige rechtsback hoopt van ganser harte dat hem een mooi sei zoen te wachten staat. De start is er in ieder geval eentje om van te watertanden: thuis tegen Ajax. "Iedereen is er op gebrand om vanmiddag van Ajax te winnen. www.degraafschap.nl

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2011 | | pagina 36