DSeraxadSi nowonline Steve de Ridder heeft de strijd om de Now Online Man of the Match gewonnen. De Belg kon de prijs helaas niet zelf in ontvangst nemen door zijn vertrek naar Southampton FC. Maar De Graafschap zorgt voor een correcte aflevering bij Steve. De Open Dag 'Ruimte voor creativiteit' Ook dit jaar kunt u weer stemmen en wie weet wint u een MP4 speler aangeboden door Bellnovski SMS 'GRA' het rugnummer van uw Man of the Match naar 4040 Ook dit seizoen kunnen alle supporters tijdens de thuiswedstrijden meedoen aan de Man of the Match verkiezing! Het is heel simpel: U stuurt tijdens de wedstrijd een SMS bericht met het rugnummer van uw favoriete speler naar nummer 4040. De Man of the Match verdient hiervoor negen punten voor het totaalklassement, de tweede plaats levert zes punten op en de derde plaats is goed voor drie punten. Aan het einde van het seizoen worden de punten opgeteld en is de Man of the Year 2011/2012 bekend! De Man of the Match wordt door de supportersvereniging De Vriendenkring in de bloemetjes gezet! of the Match O now De Open Dag van De Graafschap is dit jaar een weergaloos succes gebleken. Na een middag vol vertier werden rond 16.30 uur de eerste spelers op het veld gepresenteerd. Uiteindelijk kwamen de drie aanwinsten per helikopter van Playseat Racing binnen in stadion De Vijverberg. De Graafschap is zeer tevreden over het verloop van de dag en mag met 10.500 bezoekers van de best bezochte Open Dag tot nu toe spreken. Duizenden bezoekers bezochten De Vijverberg www.degraafschap.nl i 25

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2011 | | pagina 24