öst WexSÏMiaegxllgtnfe Weer een nieuwe start Kijk voor het programma van de JCL Voetbalacademie op www.degraafschap.nl/ voetbalacademie De laatste paar weken van de competitie wa ren belangrijk voor de club. Het eerste elftal als ook de beloften en de A-jeugd waren in de laatste wedstrijden nog in strijd voor hand having. Hoe mooi kan het zijn dat we de volle 100% gehaald hebben en we volgend jaar weer de drie hoogste elftallen op het aller hoogste niveau zien uitkomen. Voor de voet balacademie is dit geen must, maar het is wel meegenomen. Nog altijd is het uitgangspunt om talenten op te leiden voor het eerste team. Daarin mag het resultaat van een elftal nooit belangrijker zijn dan het individuele talent. Is het talent toe aan een stap hoger, dan is dat het belang rijkste argument om hem door te schuiven of zijn programma zo aan te passen dat hij blijft ontwikkelen. Het talent moet altijd op de grens zitten om zo te kunnen blijven ontwik kelen. Piotr Parzyszek en Robin Proper een zeer goe de indruk achter gelaten. Sam en Robin zijn zelfs mee gegaan met het trainingskamp. Als hoofd opleidingen denk ik dat we op de goede weg zijn. Ook met het langer vastleg gen van de jeugdtrainers is een stap gezet in een stabiele academie. Ieder seizoen maken we stappen en dat wordt duidelijk door de talenten die de stap kunnen maken naar de beloften en misschien op langere termijn naar het eerste elftal. Want uiteindelijk is dat het belangrijkste team van de hele club. De pres taties van het eerste bepalen alles. Ik hoop u allen te verwelkomen op de drie locaties waar de elftallen van De Graafschap de wedstrijden spelen. Ik wens u een mooie en succesvolle middag toe. Als je de selectie bekijkt dan is het opmerke lijk dat er veel jongens uit de eigen opleiding bij zijn. Vorig seizoen hebben 10 spelers, die ooit in de academie hebben gespeeld, mi nuten gemaakt voor het eerste elftal. Een zeer mooi aantal. Het is wel belangrijk dat we geduld hebben met deze jongens. Je mag niet verwachten dat zij al klaar zijn om 34 wed strijden achter elkaar te presteren.. Dit jaar hebben we voor het eerst een aantal talenten een stage gegeven bij de selectie. De eerste paar weken hebben Sam Hendriks, Richard Roelofsen Hoofd-opleidingen www.degraafschap.nl (15.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2011 | | pagina 15