vv Buitenpost Ajax Jan Harmen Jonker (28) uit Hurdegaryp begon net als Otto Christiaan bij de jeugd van de v.v. Kollum. Het talent viel al snel op en hij werd ingelijfd door Cambuur Leeu warden. Toen zijn loopbaan er bij de BVO op zat koos hij niet voor de weg terug naar Kollum, maar ging voetballen bij Broekster Boys en vervolgens werd in de eerste klasse gespeeld bij BCV in Burgum, waar de centrale verdediger node gemist zal worden. De overstap naar Buitenpost is gemaakt om een nieuwe uitdaging aan te gaan op eer ste klasse niveau. Vanavond zullen we Jan Harmen echter nog niet in actie kunnen zien, hij heeft andere verplichtingen in de familie waar hij echt niet onderuit kan. Alex van der Veen (24) uit Leeuwaren komt over van v.v. Kollum. Alex is geen onbe kende in Buitenpost, waar hij zijn derde jaar als trainer van de D1 -pupillen ingaat. Hij begon zijn loopbaan in Kollum, maakte een uitstapje naar ONS Sneek, maar keerde al snel weer terug in Kollum. Toch kiest de aanvaller nu weer voor een nieuwe uitda ging. Alex heeft zich voorgenomen zich te bewijzen en wil op persoonlijk vlak alles Selectie Buitenpost voor de wedstrijd tegen Ajax. Achter v.l.n.r.: Jan Oppedijk, Pieter Henstra, Otto Christiaan Jonker, Astrit Berisha, Ronnes Bloembergen, René Rispens en Johan Wiersma. Midden v.l.n.r.: Riemer Riemersma (verzorger), Alex van der Veen, Ruben Boekhout, Hendrik Atze Storm, Sake de Haan, Tinus Huisma, Jan Harmen Jonker, Wytze Pilat en Johan Knoop (elf talleider). Voor v.l.n.r.: Jappie de Meer (materiaalman), Simon Schreiber, Dirk Rense Pilat, Albert Kobus, Johannes Douma (trainer), Rolf van der Molen, Renze Schootstra, Aron Boekhout en Joop de Haan (assistent-scheidsrechter). Niet op de foto Walter Bakker, Tamara Pater (fysiothe rapeut/verzorger) en Allert Pol (fysiotherapeut). (Foto: Bertus Koopmans)

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2011 | | pagina 8